Vigor

  (6)

VIGOR to marka należąca do USP Zdrowie Sp. z o.o. Produkuje suplementy diety o różnym przeznaczeniu, m.in. wspierające witalność, wspomagające pracę serca czy redukujące zmęczenie. Preparaty marki VIGOR dostarczają witamin i minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sortuj według

  VIGOR – witaminy dodające energii

  Suplementy diety VIGOR odpowiadają na różne potrzeby, dlatego bez trudu uda się znaleźć wśród nich właściwy produkt dla siebie. Składniki preparatów wspierają prawidłowy przebieg rozmaitych procesów zachodzących w ciele człowieka i pomagają utrzymać dobrą kondycję. Dobrane przez VIGOR witaminy, minerały i składniki roślinne pozwalają żyć aktywniej i lepiej korzystać z dnia. Dostarczają energii i wspierają witalność.

  Część suplementów powstała z myślą o osobach prowadzących intensywny, wyczerpujący tryb życia. Co ważne, preparaty VIGOR mają przystępną cenę. Oznacza to, że ich nabycie nie wiąże się z dużym wydatkiem. Poznaj lepiej asortyment producenta witamin – zobacz, jakie suplementy VIGOR są dostępne w ofercie producenta!

  Produkty w ofercie marki VIGOR

  • VIGOR Up suplement diety to zestaw minerałów, witamin oraz standaryzowanych ekstraktów roślinnych. Składniki preparatu zostały dobrane tak, aby dodawały energii każdego dnia. Dzięki nim suplement diety wzmacnia organizm i pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. W składzie preparatu znalazły się witaminy z grupy B, C, guarana, kakaowiec oraz yerba mate,
  • VIGOR+ Cardio suplement diety zawiera wyciąg z owoców głogu, żelazo oraz witaminy z grupy B. Wspomaga pracę serca i wzmacnia odporność organizmu. Składniki preparatu dbają o prawidłowe działanie naczyń krwionośnych, układu nerwowego oraz produkcję krwinek,
  • VIGOR Essential suplement diety to zestaw witamin z grupy B, E i C, minerałów oraz wyciągów z aż 16 roślin. Substancje neutralizują wolne rodniki i chronią komórki przed ich negatywnym działaniem. Składniki wzbogacające opracowane przez VIGOR tabletki dodają też witalności i wspierają zachowanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.