Virde Konopny Balsam Chłodzący, 200 ml

Konopny balsam o właściwościach chłodzących i regenerujących skórę.

Dostępny
17,29

O produkcie: Virde Konopny Balsam Chłodzący, 200 ml

100018481

Opis

Chłodzący balsam na bazie ekstraktów roślinnych służy kompleksowej pielęgnacji skóry. Olej z nasion konopi siewnych zmiękcza, wygładza i stymuluje naskórek do rewitalizacji. 

Właściwości

Ogranicza suchość, szorstkość i łuszczenie się skóry. Efekt ten potęgują olej rycynowy, ekstrakt z kwiatów nagietka, ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, ekstrakt z kwiatów arniki górskiej. Zawarty w balsamie mentol przyjemnie chłodzi i odświeża skórę.

Skład INCI

woda, olej z nasion konopi siewnych, alkohol denaturowany,  trójgliceryd kaprylowo
kaprynowy, oleinian sorbitanu monooleinian polioksyetylenosorbitolu, gliceryna, mentol, uwodorniony olej rycynowy, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, kamfora, karbomer,  trietanoloamina, ekstrakt z kwiatów nagietka, ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, sorbinian potasu, benzoesan sodu,  laktoza,  krzemionka,  kwas mlekowy,  ekstrakt z kwiatów arniki górskiej.

Jak stosować

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę i wsmarować. W miarę potrzeb można stosować do 3 razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 25°C.

Pojemność

Objętość netto 200 ml.

Producent

Virde Polska Sp. z o.o,
ul. Wolności 124,
41-500 Chorzów.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.