Virde Maść Końska Chłodząca z Konopiami, 250 ml

Maść końska chłodząco-kojąca, przeznaczona do stosowania miejscowego.

Dostępny
19,87

Klienci kupili również

O produkcie: Virde Maść Końska Chłodząca z Konopiami, 250 ml

100018477

Opis

Końska maść chłodząca z konopiami łączy w sobie działanie ziół, olejków eterycznych oraz regenerujące właściwości ekstraktu z konopi. Wyprodukowana jest według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości naturalnych surowców.

Właściwości

Najistotniejszym składnikiem maści jest ekstrakt z konopi, który przynosi szybką ulgę i rozluźnienie. Nadaje się do pielęgnacji skóry w okolicach stawów, mięśni i więzadeł.
Konopie wspomagają znane od lat regeneracyjne działanie maści końskiej i zwiększają jej skuteczność. Preparat ma działanie chłodzące. Uczucie chłodu po aplikacji oraz mentolowy zapach to efekt czynnych substancji biologicznych.

Skład INCI

woda, alkohol denaturowany, gliceryna, uwodorniony olej rycynowy, olej z nasion konopi, mentol, karbomer, kamfora, ekstrakt z nagietka lekarskiego, ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca pospolitego, ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z lawendy lekarskiej, olejek z mięty pieprzowej, olejek z mięty polnej olejek z jałowca pospolitego, olejek z rozmarynu lekarskiego, olejek z cynamonowca wonnego, olejek z eukaliptusa gałkowego, olejek z cytryny, olejek z jodły pospolitej, olejek z sosny zwyczajnej, trietanoloamina, barwnik, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna.

Jak stosować

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle ile ta jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Przeznaczenie

Sprawdza się w takich dolegliwościach jak:
- dysfunkcje w okolicach stawów, mięśni i więzadeł,
- dysfunkcje w okolicach kręgosłupa,
- uczucie „ciężkich nóg”,
- zmęczenie i napięcie ciała.

Ostrzeżenia

Reakcja skóry na preparat zależy od jej wrażliwości. Produkt może wywołać podrażnienia. Nie stosować na większej powierzchni skóry niż 30 %. Przed pełnym zastosowaniem należy dokonać próby na niewielkiej powierzchni.
Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego.
Nie stosować w okolicy nosa czy ust.

Pojemność

Objętość netto 250 ml.

Producent

Virde Polska Sp. z o.o,
ul. Wolności 124,
41-500 Chorzów.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.