Virde Żel Żywokostowy z Jałowcem i MSM, 350 g

Dostępny
24,64
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018484

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu. Preparat pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może być pomocny w pielęgnacji ciała po odleżynach.

Właściwości

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych.
MSM (Metylosulfonometan) stanowi naturalną formę organicznej siarki, i ma działanie nawilżające, nadaje skórze sprężystość i elastyczność.

Skład INCI

woda, dimetylosulfon (MSM), gliceryna, żywokost lekarski, karbomer, trietanoloamina, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, uwodorniony olej rycynowy, olej z jałowca pospolitego.

Jak stosować

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania. 

Przeznaczenie

Do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu po stłuczeniach, kontuzjach, złamaniach i przy odleżynach.   

Pojemność

Masa netto 350 g.

Producent

Virde Polska Sp. z o.o,
ul. Wolności 124,
41-500 Chorzów.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.