Vitapil

  (3)

Właścicielem maki Vitapil jest NutroPharma (działająca na rynku od 1990 r.). Firma słynie z wysokich standardów produkcji i stałej współpracy z lekarzami oraz farmaceutami. Do tworzenia preparatów wykorzystuje jedynie substancje o skuteczności potwierdzonej badaniami.

Sortuj według

    Vitapil – czym wyróżniają się produkty tej marki?

    Suplementy Vitapil charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania. Ich producent przywiązuje ogromną uwagę do analizy laboratoryjnej. Tabletki podlegają restrykcyjnym kontrolom jakościowym na każdym etapie. NutroPharma działa również zgodnie z wypracowanym Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności (bazującym na wymaganiach normy ISO 22000). Dodatkowo substancje aktywne znajdujące się w składzie produktów przechodzą badania potwierdzające ich czystość biologiczną. To sprawia, że produkty Vitapil odznaczają się wysoką skutecznością i cieszą się dobrymi opiniami.

    Vitapil – na włosy, skórę i paznokcie!

    Producent oferuje suplementy i specjalistyczne preparaty na włosy, skórę i paznokcie w różnych cenach. Do flagowych produktów zaliczają się Vitapil kapsułki wzmacniające włosy i paznokcie. Ich formuła zawiera biotynę, bambus oraz kompleks Amin Q3 (stanowiący połączenie L-cysteiny, L-metioniny i L-lizyny). Portfolio marki obejmuje także suplementy dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Tabletki Vitapil Mama posiadają składniki odżywcze wspomagające utrzymanie włosów w dobrej kondycji. Na uwagę zasługuje również Vitapil Profesjonalny, lotion hamujący nadmierne wypadanie włosów.