ACM Vitix, żel pielęgnacyjny do skóry depigmentacyjnej, 50 ml

Dostępny
141,39

O produkcie: ACM Vitix, żel pielęgnacyjny do skóry depigmentacyjnej, 50 ml

100005979

Opis

Żel pielęgnacyjny do skóry z plamami depigmentacyjnymi.


Właściwości

Vitix żel to kosmetyk opracowany z myślą o pielęgnacji skóry z problemami depigmentacyjnymi występującymi u osób z bielactwem. Produkt zawiera unikalne komponenty roślinne oraz wyciąg z melona, który uwalnia się pod wpływem nacisku i temperatury powstałych w momencie aplikacji. Pierwsze pozytywne efekty działania Vitix żel można zauważyć już po 2–3 miesiącach regularnego stosowania, jeśli robi się to zgodnie z zaleceniami producenta.

Jak działa ACM Vitix?

Vitix żel charakteryzuje się wysoką zawartością antyoksydantów. Przywracają one fizjologiczną równowagę wolnych rodników w warstwie podstawowej naskórka (głównie w keratynocytach i melanocytach). Systematyczne stosowanie Vitix żel połączone z fototerapią i helioterapią wpływa na zahamowanie depigmentacji oraz warunkuje ponowne wybarwienie naskórka w warstwie podstawnej.

Jak stosować ACM Vitix?

Vitix żel należy dokładnie wmasować w odbarwione miejsce oraz jego okolice do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu. Czynność warto powtarzać przynajmniej 2 razy dziennie, do czasu zaobserwowania pozytywnych rezultatów. Po całkowitym wchłonięciu Vitix żel można nałożyć zazwyczaj stosowany na twarzy krem lub wykonać normalny makijaż.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania ACM Vitix?

Vitix żel nie może być stosowany przez osoby, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. W razie wystąpienia jakichkolwiek zmian należy zaprzestać stosowania kosmetyku i zasięgnąć porady lekarza.


Skład INCI

Aqua (water), Propylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Cucumis Melo Fruit Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben.


Jak stosować

Żel należy 1 lub 2 razy dziennie delikatnie wmasować w miejsca pozbawione pigmentu oraz wokół nich. Po wchłonięciu żelu można zastosować krem używany zazwyczaj na twarz oraz wykonać makijaż.


Pojemność

50 ml netto


Producent

LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE ACM


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.