Vocaler Bez Cukru, 12 pastylek do ssania

Dostępny
11,39

O produkcie: Vocaler Bez Cukru, 12 pastylek do ssania

100012683

Opis

Vocaler bez cukru łagodzą chrypkę i podrażnienia gardła,

Właściwości

Składniki wyrobu medycznego Vocaler bez cukru łagodzą chrypkę i podrażnienia gardła, przywracając komfort mówienia. Ziołowe pastylki Vocaler nawilżają błonę śluzową gardła oraz powlekają ją ochronnym filmem, łagodząc dolegliwości związane z przeciążeniem strun głosowych. Vocaler bez cukru może być stosowany również w trakcie przeziębienia z towarzyszącym bólem gardła.

Vocaler bez cukru wzbogacony jest o naturalne soki owocowe oraz olejek szałwiowy.Wyrób może być stosowany przez osoby kontrolujące dzienne spożycie węglowodanów oraz diabetyków – cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do stosowania produktu.

Skład

Składniki: wyciąg z porostu islandzkiego, ekstrakt z korzenia prawoślazu, sproszkowany sok z aronii, sproszkowany sok z malin, olejek szałwiowy, izomalt, kwas jabłkowy, naturalny aromat malinowy, kwas L-askorbinowy (witamina C).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia 1 pastylka do ssania, w zależności od potrzeb kilka razy dziennie.

Przeznaczenie

Stosować w celu łagodzenia podrażnienia gardła i chrypki oraz podczas przeziębienia z towarzyszącym bólem gardła.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy.

W przypadku jednorazowego spożycia nadmiernych ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.

Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.

Produkt może być stosowany przez dłuższy czas, jednak w przypadku braku poprawy po 10 dniach stosowania, należy zasięgnąć porady lekarza.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.