Wax

  (28)

Dermokosmetyki WAX – wytwarzane przez firmę Pilomax – odznaczają się długoletnią tradycją. Ich produkcja rozpoczęła się w 1990 r. Wówczas marka zasłynęła z masek do włosów zawierających hennę. Dziś portfolio produktów jest znacznie bardziej rozbudowane.

Sortuj według

WAX – autorskie receptury, nowoczesne technologie

Maski, odżywki i szampony do włosów WAX charakteryzują się dopracowanym składem. W przygotowywaniu ich receptur biorą udział kosmetolodzy oraz trycholodzy. Formuła kosmetyków WAX bazuje na najnowszych doniesieniach naukowych. Na uwagę zasługuje ponadto dobór substancji aktywnych – surowce pozyskuje się je z ekologicznych upraw. Preparaty zawierają składniki wzmacniające i regenerujące włosy, m.in. ekstrakty z roślin, keratynę, pantenol.

Czym wyróżniają się szampony, maski i odżywki WAX?

Kosmetyki WAX odznaczają się wysoką skutecznością. Poleca się je do różnych rodzajów włosów, a ich cena zależy od stężenia składników aktywnych. Ze względu na czystość biologiczną użytych surowców, a także brak substancji drażniących i alergizujących produkty WAX sprawdzają się u osób potrzebujących intensywnych kuracji. Po maski do włosów wypadających lub skoncentrowane odżywki WAX sięgają nawet pacjenci po chemioterapii.

Kosmetyki WAX – znajdź produkty dla siebie!

Producent zapewnia szeroki asortyment kosmetyków WAX. Zainteresowaniem cieszą się produkty na bazie henny, np. WAX Henna Natur Classic maska regenerująca do włosów zniszczonych. Oferujemy też kosmetyki do pielęgnacji włosów jasnych lub ciemnych, np. odżywka nawilżająca do włosów jasnych WAX Pilomax. Portfolio marki obejmuje ponadto szampony eliminujące pozostałości po kosmetykach do stylizacji.