Westlab

Westlab to marka z Wielkiej Brytanii założona przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa – Scotta Livingstona i Penny Hamilton. Zajmuje się produkcją naturalnych soli do kąpieli. Marka zdobyła wiele światowych nagród, m.in. od magazynu Vogue czy Glamour oraz Bella Beauty Awards.

Sortuj według

   Sole do kąpieli Westlab z naturalnych składników

   Westlab pozyskuje swoje sole mineralne w sposób świadomy i odpowiedzialny. Surowce te przechodzą niezależne testy i analizy, które pozwalają potwierdzić ich czystość i naturalność. Marka oferuje wyłącznie produkty wegańskie, nietestowane na zwierzętach. Wszystkie sole do kąpieli Westlab zawierają co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego. Są bogate w cenne minerały prosto z ziemi.

   Sól wykorzystywana do produkcji kosmetyków Westlab pochodzi z Morza Martwego lub Himalajów. Marka oferuje także płatki magnezowe i sól Epsom. Wyroby Westlab są dostępne w przystępnych cenach, które różnią się w zależności od pojemności opakowania i miejsca pochodzenia soli. Produkty Westlab nie zawierają SLS i SLES, syntetycznych barwników, produktów GMO, olejów mineralnych i glikolu propylenowego. Są dokładnie testowane pod kątem obecności metali ciężkich. Marka pakuje swoje wyroby w opakowania, które w całości nadają się do recyklingu.

   Kosmetyki Westlab dla osób o różnych potrzebach

   Westlab ma w swojej ofercie nie tylko sole do kąpieli, lecz także żele i płyny pod prysznic. One również zawierają surowce pozyskiwane z mórz na całym świecie. Marka stworzyła linię produktów do aromaterapii, z dodatkiem olejków eterycznych. Oferuje m.in. sól himalajską detoksykującą Westlab oraz preparaty odświeżające. Produkty te mogą być stosowane bez względu na typ skóry. Pomagają wygładzić ją i poprawić jej kondycję.

   Westlab tworzy kosmetyki m.in. dla osób, które borykają się z problemem egzemy i łuszczycy. Preparaty te mogą być stosowane także w przypadku skóry wrażliwej. Pomagają się zrelaksować i zadbać o zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Sole do kąpieli Westlab dostępne w Dr. Max mogą być stosowane podczas długich, gorących kąpieli, zwykle maksymalnie 2 razy w tygodniu. Marka oferuje swoje produkty w małych opakowaniach i dużych workach, mieszczących aż 10 kg. Westlab umożliwia samodzielny wybór wielkości ziaren.