Witamina b12 active methylocobalamin, suplement diety, 500mcg, 90 kapsułek

Suplement diety z witaminą B12 w przyswajalnej formie chemicznej.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
20,77

O produkcie: Witamina b12 active methylocobalamin, suplement diety, 500mcg, 90 kapsułek

100021839

Opis

Witamina B12 Active Methylcobalamin 500 µg, 90 sztuk.

Właściwości

Witamina B12 Active Methylcobalamin 500 µg zawiera w swoim składzie wysokiej jakości witaminę B12 – metylokobalaminę, która jest najbardziej aktywną i najlepiej przyswajalną formą chemiczną, ponieważ nie musi ulegać przekształceniu w organizmie do formy metylowej. Przyjmując metylokobalaminę dostarczamy organizmowi gotowy aktywny składnik.
Witamina B12 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu energetycznego oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B12 wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek.

Tabela


Składnik

1 kapsułka

% (RWS)*

Witamina B12 (metylokobalamina)

500 µg

20000 %

*%RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca – skrobia ziemniaczana, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) – kapsułka roślinna Vcaps®, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu, witamina B12 (metylokobalamina).

Jak stosować

Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci.
Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Waga

90 kapsułek

Producent

XENICO PHARMA Sp. z o.o..
ul. Białowieska 91B
54-234 Wrocław

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.