Wooden Spoon

  (11)

Wooden Spoon jest bułgarską marką kosmetyków organicznych, które są certyfikowane przez organizację Soil Association. Asortyment produktów Wooden Spoon obejmuje m.in. kremy, sera, olejki, masła i balsamy, które charakteryzują się w pełni naturalnym składem, pozbawionym konserwantów i GMO.

Sortuj według

Kosmetyki Wooden Spoon – w 100% naturalne i ekologiczne

Głównym celem marki Wooden Spoon jest umiejętne łączenie miłości do ludzi i wysokiej odpowiedzialności etycznej. Aby móc go zrealizować, firma stara się korzystać wyłącznie z nieprzetworzonych składników organicznych, które wspierają codzienną pielęgnację każdego typu skóry, a do tego są przyjazne dla środowiska naturalnego. Warto również dodać, że Wooden Spoon to nie tyle sama nazwa firmy, ile raczej filozofia życia. Jak podkreślają jej właściciele, wyłącznie synergia natury i ludzi jest w stanie sprawić, że wszystkim nam uda się zachować drogocenne skarby Matki Natury.

Niezwykle istotną kwestią dla marki Wooden Spoon jest pozostanie jak najbliżej natury. Z tego powodu firma stara się nie wytwarzać żadnych odpadów, a wszelkie produkty uboczne lub materiały, które nie zostaną zużyte na etapie produkcji ich kosmetyków, są wysyłane od recyklingu. Co ważne, Wooden Spoon cały czas angażuje się społecznie, szerząc wiedzę na temat ochrony środowiska i promując działania proekologiczne, które każdy z nas jest w stanie samodzielnie realizować.

Wooden Spoon – kosmetyki idealne dla całej rodziny

Kosmetyki do ciała Wooden Spoon to produkty znane na całym świecie ze względu na ich krótki, prosty skład, efektywne formuły i sprawdzoną skuteczność. Przekonała się o tym m.in. rodzina królewska „Baby Sussex”, czyli Meghan Markle i książę Harry, którzy z przyjemnością korzystali z kosmetyków Wooden Spoon do pielęgnacji delikatnej skóry swojego dziecka.

Marka oferuje szeroki wybór produktów. Do często wybieranych kosmetyków należą m.in.: