Zatoxin Rinse, zestaw do płukania nosa i zatok, 12 saszetek

Wyrób medyczny do płukania nosa i zatok, z butelką do irygacji nosa.

Dostępny
35,99

Klienci kupili również

O produkcie: Zatoxin Rinse, zestaw do płukania nosa i zatok, 12 saszetek

100015925

Opis

Zatoxin Rinse Zestaw Podstawowy do Płukania nosa i Zatok zawiera unikalną butelkę do irygacji, zakończoną zaworem, dwie końcówki do stosowane do wieku pacjenta i sposobu płukania: irygacja klasyczna i łagodna oraz 12 saszetek w kartoniku z proszkiem do sporządzania roztworu.

Właściwości

Zatoxin Rinse to preparat ze składnikami, które pomagają oczyścić nos i zatoki z zalegającej wydzieliny, alergenów i patogenów. Wspierają walkę z czynnikami, które mogą powodować infekcje. Wyrób jest odpowiedni dla osób, które borykają się z zapaleniem zatok przynosowych oraz nieżytem nosa różnego pochodzenia. Preparat zawiera składniki, które odpowiadają za rozrzedzanie gęstej wydzieliny i nawilżanie śluzówki nosa. W przypadku stosowania roztworu hipertonicznego wspierają one walkę z obrzękiem.

Produkt Zatoxin Rinse może być stosowany do zabiegu, jakim jest płukanie zatok i nosa. Jest odpowiedni również po zabiegach chirurgicznych. Może być przyjmowany w celu zachowania prawidłowej higieny nosa i zatok, co pomaga zapobiec pojawieniu się infekcji.

Preparat Zatoxin Rinse jest odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia. Roztworu do płukania nosa i zatok nie należy połykać. W trakcie korzystania z preparatu należy oddychać przez usta.

Jak często stosować Zatoxin Rinse?

Preparat Zatoxin Rinse należy stosować 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. W celach profilaktycznych z produktu powinno się korzystać 2-3 razy w tygodniu.

Czy stosowanie Zatoxin Rinse w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Producent nie udostępnia informacji na temat możliwości stosowania preparatu Zatoxin Rinse w ciąży i podczas karmienia piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Zatoxin Rinse?

Preparatu Zatoxin Rinse nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Przeciwwskazaniem do używania produktu jest krwawienie z nosa oraz otwarte rany, zwłaszcza po zabiegach chirurgicznych. Z wyrobu nie powinny korzystać osoby z zaburzeniami równowagi. Preparat Zatoxin Rinse nie może być używany również przy infekcjach ucha oraz w przypadku zatkania kanału słuchowego przez zalegającą woskowinę. W przypadku przebytej operacji ucha chęć korzystania z produktu należy skonsultować z lekarzem.


Skład

chlorek sodu, dwuwęglan sodu

Jak stosowaćDzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: płukanie nosa przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza, profilaktycznie stosować 2-3 razy w tygodniu.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z dołączoną do niego instrukcją używania, która zawiera istotne informacje dotyczące sposobu i warunków jego stosowania.

Zatoxin Rinse może być stosowany przez dorosłych i dzieci od 4 r.ż. Dzieci mogą stosować zestaw jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

WagaDystrybutor

TACTICA PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Producent

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.