Zatoxin Rinse Zestaw do Płukania Nosa i Zatok, 12 saszetek

Dostępny
33,11
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100015925

Zatoxin Rinse Zestaw Podstawowy do Płukania nosa i Zatok zawiera unikalną butelkę do irygacji, zakończoną zaworem, dwie końcówki do stosowane do wieku pacjenta i sposobu płukania: irygacja klasyczna i łagodna oraz 12 saszetek w kartoniku z proszkiem do sporządzania roztworu.

Właściwości

Zatoxin Rinsea oczyszcza, udrażnia i nawilża zatoki i nos. Unikalna konstrukcja irygatora, która zapewnia skuteczny i bezpieczny sposób oczyszczenia jam nosa i zatok pod kontrolowanym, odpowiednim ciśnieniem (zawór na spodzie butelki), bez użycia dodatkowej siły (bez konieczności ściskania butelki),zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Zestaw do płukania nosa i zatok zaleca się stosować :
-w zapaleniu zatok przynosowych
-w nieżycie nosa różnego pochodzenia
-przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok
-profilaktycznie, w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok

Skład

chlorek sodu, dwuwęglan sodu

Jak stosować


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: płukanie nosa przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza, profilaktycznie stosować 2-3 razy w tygodniu.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z dołączoną do niego instrukcją używania, która zawiera istotne informacje dotyczące sposobu i warunków jego stosowania.

Zatoxin Rinse może być stosowany przez dorosłych i dzieci od 4 r.ż. Dzieci mogą stosować zestaw jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

Waga


Producent

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.