Zdrowosen +, suplement diety, 28 tabletki

Suplement diety w tabletkach zawiera passiflorę, która ułatwia zasypianie.

Dostępny
22,29

O produkcie: Zdrowosen +, suplement diety, 28 tabletki

100008807

Opis

Zdrowosen + suplement diety to połączenie uspokajającej mocy ziół i ułatwiających zasypianie właściwości melatoniny, zamknięte w nowoczesnej tabletce MRS™ z Systemem Zmodyfikowanego Uwalniania.

Właściwości

Suplement diety Zdrowosen + zawiera ziołowe wyciągi roślinne pozyskane z męczennicy i szyszek chmielu oraz melatoninę. Składniki te wpływają korzystnie na jakość snu. Skład preparatu wzbogacono o magnez i witaminę B6.

  • Ekstrakt z męczennicy (Passiflora incarnata L.) wspomaga odporność organizmu na stres. Wspiera zdrowy sen.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.) ułatwia uzyskanie stanu relaksacji i odprężenia. Wspomaga układ nerwowy w sytuacjach stresowych. Ponadto wykazuje właściwości przeciwutleniające.
  • Melatonina to neurohormon produkowany przez szyszynkę odpowiadający za regulowanie cyklu dobowego. Ułatwia zasypianie, wpływa pozytywnie na jakość snu i zmniejsza liczbę nocnych wybudzeń. Korzystne właściwości melatoniny występują przy spożyciu 1 mg niedługo przed położeniem się spać.
  • Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania odpowiednich funkcji psychologicznych. Wspierają też poprawne działanie układu nerwowego i pomagają redukować uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B6 dodatkowo wspomaga regulowanie aktywności hormonalnej.

W opatentowanych tabletkach MRS zastosowano nowoczesny System Zmodyfikowanego Uwalniania.

Jak dawkować Zdrowosen +?

Spożywaj 1 tabletkę suplementu diety na dobę. Porcję preparatu połknij tuż przed snem (najpóźniej godzinę przed położeniem się do łóżka).

Kiedy brać Zdrowosen +?

Preparat jest odpowiedni dla osób chcących wesprzeć zdrowy sen.

Z czym nie łączyć Zdrowosen +?

Ze względu na zawartość melatoniny, preparatu nie należy stosować razem z lekami immunosupresyjnymi, nifedypiną oraz środkami uspokajającymi i nasennymi.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Zdrowosen +?

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy stosować go po spożyciu alkoholu. Szczególną ostrożność w czasie stosowania powinny zachować osoby cierpiące na zaburzenia czynności wątroby lub nerek, choroby autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne, padaczkę czy depresję.


Tabela

Składnik 1 tabletka zawiera:
Melatonina 1 mg
Ekstrakt z męczennicy 250 mg
Ekstrakt z chmielu 125 mg
Magnez 60 mg (16 %RWS*)
Witamina B6 3 mg (214 % RWS*)

Skład

ekstrakt z męczennicy (Passiflora incarnata L), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L), tlenek magnezu, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), melatonina, otoczka substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: (E171)

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie, najpóźniej na godzinę przed snem, Popić wodą.

Dystrybutor

NATUR PRODUKT PHARMA

Producent

nd

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.