Żuravit, suplement diety wspierający drogi moczowe, 60 kapsułek

  • Suplement diety z ekstraktem z żurawiny, która wspomaga układ moczowy.
Dostępny
33,49

O produkcie: Żuravit, suplement diety wspierający drogi moczowe, 60 kapsułek

100006438

Opis

Preparat polecany do codziennego wspomagania dróg moczowych.

Właściwości

Żuravit to suplement diety w kapsułkach, który przeznaczony jest dla osób dorosłych. Składniki preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Właściwości żurawiny sprawiają, że jest ona częstym surowcem preparatów wspomagających zdrowie dróg moczowych. Obecność bakterii w moczu to powszechny problemem niemowląt, seniorów, kobiet w ciąży, a także osób z przewlekłymi chorobami metabolicznymi, w tym cukrzycą. Dokuczliwość objawów potrafi być na tyle intensywna, że wiele osób poszukuje wsparcia dla naturalnych funkcji obronnych organizmu, aby móc zapobiegać nawrotom dolegliwości. W takich przypadkach można sięgać po Żuravit.

Produkt nie jest przeznaczony dla wegetarian i wegan (obecność w składzie żelatyny wieprzowej). Producentem kapsułek jest Herbapol-Lublin S.A. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Stosowanie tego preparatu powinno odbywać się ściśle ze wskazaniami producenta. Można je znaleźć w ulotce załączonej do opakowania.

Jak działa Żuravit?

W składzie suplementu diety Żuravit znajduje się ekstrakt z owoców żurawiny. Surowiec działa destrukcyjnie na bakterie Escherichia Coli, co zmniejsza przyczepność patogenu do ścian dróg moczowych. Substancje zawarte w preparacie Żuravit przyczyniając się do ograniczania przylegania patogenów E. Coli do nabłonka dróg moczowych zapobiegają tworzeniu się biofilmu bakteryjnego Żurawina jest owocem bogatym w witaminę C, B6, E, A, K, tiaminę, ryboflawinę, niacynę,  a także magnez, wapń, fosfor, żelazo, potas i cynk.  Wszystkie te składniki wspierają organizm na wielu poziomach.

Jak stosować Żuravit?

Preparat należy stosować 3 razy dziennie po 1 kapsułce przez pierwsze 3 dni (najlepiej po posiłku). Następnie 1 kapsułka dziennie. Popić dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Żuravit?

Przeciwwskazaniami do stosowania suplementu diety Żuravit są:

  • uczulenie na soję,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed przyjęciem produktu, powinny skonsultować się z lekarzem. Nie podawać małym dzieciom.

Z czym nie łączyć Żuravit?

Brak danych dotyczących interakcji składników preparatu z innymi substancjami czynnymi.

Czy Żuravit ma skutki uboczne?

Brak danych dotyczących skutków ubocznych stosowania suplementu diety.


Skład

Nośnik - olej roślinny , ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej [25:1] (26,2 %), żelatyna wieprzowa, stabilizator - gliceryna, emulgator - lecytyna sojowa, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, nośnik - dwutlenek krzemu koloidalny, barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza czerwony).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka 3 razy dziennie przez pierwsze 3 dni. 1 kapsułka jeden raz dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na soję lub na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dystrybutor

Herbapol-Lublin S.A., ul. Diamentowa 25, 20-471 Lublin

Producent

Herbapol-Lublin S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.