GUM ActiVital Sonic, szczoteczka soniczna, biała, 1 sztuka

Dostępny
49,89

O produkcie: GUM ActiVital Sonic, szczoteczka soniczna, biała, 1 sztuka

100034241

Opis

Soniczna szczoteczka do zębów.


Właściwości

Prawidłowa higiena jamy ustnej to klucz do zachowania zdrowych i pięknych zębów. Szczoteczka soniczna GUM ActiVital Sonic zapewnia wyjątkowo delikatne i dokładne czyszczenie podczas codziennego szczotkowania. Jest smukła, kompaktowa i nie wymaga użycia kabli czy ładowarek. Szczoteczkę zasila bateria AAA dołączona do opakowania, która wystarcza nawet do 3 miesięcy pracy. W zestawie znajduje się higieniczna nakładka na główkę szczoteczki.

Jak działa szczoteczka soniczna GUM ActiVital Sonic?

Szczoteczka wibruje z prędkością 12.000 cykli na minutę, delikatnie oczyszczając zęby i pobudzając dziąsła. Wykorzystuje dodatkową moc wibracji, aby osiągnąć lepszą skuteczność niż manualna szczoteczka do zębów. Dzięki zastosowaniu ultrastożkowego miękkiego włosia pozwala na 50% efektywniejsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i dotarcie 47 razy głębiej poniżej linii dziąseł*.

Jak używać szczoteczki sonicznej GUM ActiVital Sonic?

Nałóż niewielką ilość pasty na główkę szczoteczki GUM ActiVital Sonic. Włóż główkę szczoteczki do jamy ustnej. Naciśnij górny, centralny przycisk, aby włączyć szczoteczkę. Zastosuj taką samą technikę jak przy używaniu szczoteczki manualnej, jednak bez użycia dodatkowej siły.

Czy dzieci mogą korzystać z szczoteczki sonicznej GUM ActiVital Sonic?

Szczoteczka GUM ActiVital Sonic nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia. Dzieci powyżej 3. roku życia powinny korzystać z produktu wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów.

*https://www.sunstargum.com/pl-pl/kampanie/gum-activital-sonic.html


Przeznaczenie

Idealna do codziennego użytku.


Producent

SUNSTAR EUROPE S.A.


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.