2KC, wspomaga procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu, 6 tabletek

Suplement diety zawiera ekstrakt z opuncji, wit. C oraz glukozę.

Dostępny
7,82

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: 2KC, wspomaga procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu, 6 tabletek

100006528

Opis

2KC suplement diety zawiera składniki wspomagające procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu.

Właściwości

2KC to suplement diety przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe osób, które spożywają alkohol. Zawarte w nim składniki aktywne wspomagają ograniczenie odczuwania nieprzyjemnych dolegliwości związanych z kacem. Formuła tego suplementu diety została tak opracowana, aby tworzące ją substancje wspierały regenerację i przywrócenie sił fizycznych organizmowi po spożywaniu alkoholu.

  • Ekstrakt z opuncji figowej (Opuntia Mill.) to składnik, który często zawierają także inne tabletki i leki na kaca.  To dzięki temu wyciągowi spożycie 2KC zarówno przed, jak i po wypiciu alkoholu, może wesprzeć walkę z takimi uciążliwymi dolegliwościami jak nudności, utrata apetytu czy suchość w jamie ustnej.
  • Witamina C (kwas L-askorbinowy) pomaga ograniczyć uczucie zmęczenia i znużenia. Mają ją w składzie także suplementy diety na układ nerwowy, ponieważ wspiera ona jego funkcjonowanie, co jest ważne również po nadmiernym spożyciu alkoholu. Ponadto witamina C wspomaga produkcję białych krwinek. Ich większa ilość w organizmie wspiera szybsze usuwanie etanolu a w efekcie jego detoksykację.
  • Glukoza wspomaga poprawę samopoczucia– jest dodatkową dawką energii dla zmęczonego organizmu.
  • Kwas bursztynowy bierze udział w cyklu przemian energetycznych zwanych cyklem Krebsa. Wspomaga on podkręcenie procesu oddychania komórkowego oraz enzymatycznej przemiany aldehydu octowego. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, gdy dochodzi do zaburzenia równowagi oksydacyjno-redukcyjnej.

W opakowaniu 2KC znajduje się 6 tabletek. Ze względu na swoje rozmiary są one łatwe do połykania. Natomiast sam kartonik jest dyskretny – ten suplement diety można mieć zawsze przy sobie, trzymać go w kieszeni spodni czy w torebce. Dlatego po 2KC można wygodnie sięgać w czasie spożywania alkoholu również poza domem – zawarte w nim składniki aktywne pomogą ograniczyć ryzyko kaca niezależnie od sytuacji.

Jak dawkować 2KC?

Ten suplement diety należy stosować 2 razy dziennie – połykając jednorazowo od 2 do 3 tabletek.

Jak działa 2KC?

Jest to suplement, który uzupełnia dietę w składniki szczególnie potrzebne organizmowi po i w czasie spożycia alkoholu. Wspomagają one jego funkcjonowanie, proces usuwania z niego etanolu, jego deotksykację, podkręcanie przemian metabolicznych. Tym samym przyczyniają się do możliwie szybkiego powrotu do formy i dobrego samopoczucia.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania 2KC?

Ten suplement diety nie może być stosowany przez osoby, które wykazują nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce
Witamina C 27 mg (33% ZDS*)
Glukoza 243 mg
Kwas bursztynowy 100 mg
Glutaminian monosodowy 100 mg
Kwas fumarowy 37 mg
Wyciąg z opuncji (Opuntia Mill.)
w przeliczeniu na suszoną opuncję
10 mg
200 mg

*ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie


Skład

Składniki: Glukoza, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), kwas bursztynowy, glutaminian monosodowy, kwas fumarowy, kwas L-askorbinowy (witamina C), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), wyciąg z opuncji (wyciąg z opuncji, skrobia kukurydziana), poliwinylopirolidon (stabilizator).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 

W zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania, a kolejne 2 - 3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu.
Następnego dnia można przyjąć dodatkowo od 2 do 3 tabletek.


Przeznaczenie

Dla osób spożywających dużą ilość alkoholu.


Waga

24 g netto


Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.