Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt, naturalne miękkie włosie, błękitny, 1 zestaw

Marka: BABYONO
Dostępny
11,98

O produkcie: Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt, naturalne miękkie włosie, błękitny, 1 zestaw

100051677

Opis

Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt są polecane do pielęgnacji maluszków od 1 dnia życia. Masują skórę dziecka i rozczesują pasma. Szczotkę wyróżnia naturalne miękkie włosie.


Właściwości

  • Wymiary szczotki: 15,5 x 4 cm
  • Wymiary grzebienia: 13 x 3 cm
  • Zestaw pomocny w walce z ciemieniuchą.
  • Akcesoria mogą być używane już od pierwszych dni życia niemowlęcia.
  • Szczotka i grzebień są wyjątkowo lekkie i poręczne.

Na zestaw Babyono składa się szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt. Akcesoria będą przydatne każdego dnia podczas pielęgnacji maluszka, szczególnie po kąpieli. Szczotkę charakteryzuje naturalne miękkie włosie – delikatna świńska szczecina. Nadaje się do najdelikatniejszych włosków dziecka. W łagodny sposób masuje skórę głowy. Włosie wyróżnia się antystatycznymi właściwościami, dzięki czemu nie powoduje elektryzowania się kosmyków.

Rączka szczotki jest wyprofilowana, by pielęgnacja dziecka była nie tylko komfortowa dla maluszka, lecz także dla rodzica. Wykonano ją z dobrej jakości tworzywa, a tył ozdobiono przyjemną dla oka grafiką. Zestaw Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt można bez obaw myć w wodzie z dodatkiem żelu dla maluchów. Jest wygodny w czyszczeniu. Sam grzebień nie powoduje podrażnień na skórze dziecka. Ma zaokrąglone ząbki, które chronią przed wywołaniem dyskomfortu. Zadbaj o to, by pielęgnacja delikatnej główki maluszka nie sprawiała mu przyjemności, za to dobrze się kojarzyła.


Skład

Opakowanie zawiera szczotkę i grzebień.

Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt.

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.