Babyono

  (82)

Babyono to marka założona w 1990 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów dla dzieci i kobiet w ciąży. W trakcie ponad 30 lat działalności marka uzyskała liczne nagrody od specjalistycznych miesięczników – „Mam Dziecko”, „Dziecko” i „Rodzice”. Produkty Babyono są dostępne w ponad 40 krajach na świecie.

Sortuj według

Akcesoria dla dzieci i kobiet w ciąży Babyono

Marka Babyono oferuje produkty, które można stosować w trakcie ciąży i porodu, a także pielęgnacji niemowlaka, noworodka i większego dziecka. Producent specjalizuje się w tworzeniu podkładów poporodowych, biustonoszy do karmienia, akcesoriów kąpielowych, zabawek i zabezpieczeń do domu. Wśród produktów dla dzieci i kobiet w ciąży marki Babyono znaleźć można akcesoria do karmienia, w tym saszetki, śliniaki, sterylizatory, naczynia i butelki, laktatory,osłonki na piersi, moskitiery, szelki do nauki chodzenia, torby i plecaki dla mam czy wszelkiego rodzaju produkty do higieny i pielęgnacji. Marka oferuje pampersy i pieluszki dla dzieci, szczotki, grzebienie, prześcieradła do łóżeczka i zabawki, w tym maty edukacyjne. Do najważniejszych serii produktów Babyono można zaliczyć Play More, More oraz Natural Bamboo.

Celem marki jest tworzenie produktów bezpiecznych i zgodnych z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej. Zanim wyroby producenta Babyono trafią do rąk dzieci, przechodzą szczegółowe badania.

Termofory i pieluszki marki Babyono

Wśród produktów marki Babyono znaleźć można termofory z naturalnymi, ekologicznymi pestkami wiśni z serii CHERRY. To wyroby medyczne produkowane w Polsce. Wzbogacono je suszoną lawendą, która jest wykorzystywana w aromaterapii i walce z bólem. Termofory Babyono są przeznaczone dla dzieci borykających się z kolkami, zapaleniem oskrzeli, gorączką, obrzękami i bólem głowy. Mogą być używane także przez innych członków rodziny.

Marka oferuje też pieluszki muślinowe, niebieskie, 70x70 cm Babyono i produkty tego typu w innych rozmiarach i kształtach. Cechują się lekkim splotem tkaniny i dużą miękkością. Pieluszki Babyono dostępne w Dr. Max nie powodują podrażnień skóry dziecka. Powstały z naturalnej, delikatnej bawełny pokrytej kolorowymi nadrukami. Mogą być używane także jako okrycie wózka lub przytulanka. Wyroby marki Babyono są dostępne w atrakcyjnych cenach.