Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt szara, 1 szt.

Marka: BABYONO
Dostępny
15,90

O produkcie: Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt szara, 1 szt.

100051674

Opis

Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt szara, 1 szt. to zestaw stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji dzieci oraz niemowląt od pierwszych dni życia. Szczotka ma naturalne włosie, które delikatnie masuje skórę głowy dziecka.


Właściwości

  • Odpowiednia dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
  • Szczotka z miękkim, naturalnym włosiem kozim.
  • Grzebień z zaokrąglonymi zębami.
  • Zapobiega elektryzowaniu się włosów.
  • Ergonomiczna rączka.
  • Nie podrażnia skóry maluszka.
  • Doskonała do masażu głowy i ciała dziecka.

Szczotka i grzebień do włosów marki Babyono utrzymane zostały w neutralnej, szarej kolorystyce, która jest odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Starannie opracowana konstrukcja na bazie naturalnych materiałów sprawia, że szczotka i grzebień mogą być używane w przypadku dzieci i niemowląt od pierwszych chwil życia. Miękkie, naturalne włosie kozie zastosowane w szczotce delikatnie masuje główkę i skórę maluszka, a dzięki właściwościom antystatycznym nie elektryzuje włosów.

W zestawie Babyono znaleźć można również nieduży grzebień z zaokrąglonymi ząbkami, który nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Szczotka i grzebień mają plastikową, wyprofilowaną rączkę, która dobrze leży w dłoni rodzica i zapewnia większy komfort podczas użytkowania. Akcesoria są w pełni bezpieczne dla najmłodszych i mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w podróży czy też w szpitalu. Szczotkę i grzebień Babyono należy regularnie czyścić w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego mydła.


Skład

Opakowanie zawiera szczotkę i grzebień.

Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt.

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.