Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt różowa, 2 szt.

Marka: BABYONO
Dostępny
14,55

O produkcie: Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt różowa, 2 szt.

100051675

Opis

Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt różowa 2 szt. to zestaw składający się ze szczotki do włosów z delikatnym włosiem oraz grzebienia. Komplet jest przeznaczony dla dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia. Zapewnia delikatne rozczesywanie.


Właściwości

 • Szczotka wykonana z koziego włosia.
 • Różowy kolor.
 • Ergonomiczne uchwyty.
 • Odpowiednie do codziennej pielęgnacji włosów.
 • Szczotka dla włosów dla dzieci marki Babyono jest poręczna i niewielka. Została wykonana z naturalnego, koziego włosia, które jest niezwykle delikatne i miękkie – idealne dla delikatnej skóry dziecka. Jest w pełni bezpieczne również dla niemowląt. Kozie włosie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i dłuższą żywotnością niż w przypadku włosia sztucznego. Nie ma ryzyka podrażnienia skóry dziecka. Ponadto kozie włosie jest antystatyczne, dzięki czemu nie powoduje elektryzowania się włosów. Produkt świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku krótkich, jak i dłuższych włosków.

  Do szczotki dołączony jest również grzebień z zaokrąglonymi zębami. Jest łagodny dla skóry dziecka i świetnie masuje jego skórę głowy. Grzebyk umożliwia dokładne ułożenie włosów i może być używany zarówno przez rodzica, jak i malucha. Jest poręczny i mniejszy niż szczotka, zatem można go spakować do torebki lub plecaka. Obydwa produkty posiadają jasny odcień różu oraz nazwę marki. Szczotka posiada dodatkowo uroczy wzór motylka w białym, uniwersalnym kolorze. To doskonały komplet do codziennej pielęgnacji oraz układania włosów.


  Skład

  Opakowanie zawiera szczotkę i grzebień.

  Jak stosować

  Używać zgodnie z przeznaczeniem.

  Przeznaczenie

  Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt.

  Producent

  Babyono
  ul. Kowalewicka 13,
  60-002 Poznań,
  Polska


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.