Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt, miękkie włosie, biały, 1 zestaw

Marka: BABYONO
Dostępny
9,20

O produkcie: Babyono Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt, miękkie włosie, biały, 1 zestaw

100051678

Opis

Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt z przyjazną dla oka grafiką zebry będzie dobrym wsparciem w czasie pielęgnacji główki maluszków. Akcesoria są wyjątkowo delikatne i nie wywołują podrażnień.


Właściwości

  • Wymiary szczotki: 15,5 x 4 cm
  • Wymiary grzebienia: 15 x 3 cm
  • Zestaw pomocny w walce z ciemieniuchą.
  • Akcesoria mogą być używane już od pierwszych dni życia niemowlęcia.
  • Szczotka i grzebień są wyjątkowo lekkie i poręczne.

Zestaw akcesoriów Babyono szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt jest doskonały do pielęgnacji najwrażliwszych pasm i skóry głowy maluszków. Nie powoduje dyskomfortu. Szczotka ma miękkie włosie, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatna. Doskonale posłuży do masowania skóry głowy. Może być używana do łagodnego usuwania łusek zrogowaciałego naskórka (ciemieniuchy). Dodatkowo cienkie i delikatne włosie wyróżnia się właściwościami antystatycznymi – po pielęgnacji kosmyki nie elektryzują się.

Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt Babyono (miękkie włosie) są wykonane z dobrej jakości tworzywa. Poręczne akcesoria wyróżniają się wyprofilowanymi antypoślizgowymi rączkami. Dzięki temu czesanie włosków będzie komfortowe także dla rodzica. Grzebień ma zaokrąglone ząbki, a tym samym nie powoduje podrażnień na wrażliwej skórze głowy malucha. Akcesoria charakteryzuje biały kolor, dzięki czemu łatwo będzie je znaleźć w gąszczu innych produktów. Dodatkowo tył szczotki ozdobiono przyjemną grafiką przedstawiającą zebrę – maluchy dostrzegą kontrast barw.


Skład

Opakowanie zawiera szczotkę i grzebień.

Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Szczotka i grzebień do włosów dla dzieci i niemowląt.

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.