Babyono szczotka z naturalnego włosia, 1 szt.

Marka: BABYONO
Dostępny
18,89

O produkcie: Babyono szczotka z naturalnego włosia, 1 szt.

100052000

Opis

Babyono szczotka z naturalnego włosia, 1 szt. jest odpowiednia dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Szczotka wykonana została z miękkiego włosia koziego, które delikatnie pielęgnuje skórę maluszka i ułatwia czesanie jego pierwszych włosów.


Właściwości

  • Polecana dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
  • Miękkie włosie kozie.
  • Rączka wykonana z certyfikowanego drewna bukowego.
  • Ergonomiczny kształt rączki, dopasowany do dłoni rodzica.
  • Nie powoduje elektryzowania włosów.
  • Niezawodna podczas masażu głowy i ciała dziecka.

Szczotka z naturalnego włosia marki Babyono to akcesorium, które można używać już od pierwszych chwil życia dziecka. Starannie opracowana konstrukcja łączy w sobie delikatne, w 100% kozie włosie oraz ergonomiczną rączkę wykonaną w całości z certyfikowanego drewna bukowego. Dzięki temu szczotka jest w pełni naturalna, trwała i odporna na zarysowania oraz wgniecenia.

Miękkie włosie zastosowane w szczotce Babyono doskonale masuje głowę i ciało maluszka, a przy tym skutecznie wycisza i odpręża dziecko. Regularne jej stosowanie pozwala również na wzmocnienie cienkich i przerzedzonych włosów niemowlaka. Co ważne, rączka szczotki nie ma żadnych ostrych krawędzi, dzięki czemu produkt jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych. Odpowiednio wyprofilowany kształt rączki został dopasowany do dłoni rodzica, dzięki czemu szczotka ona wygodna podczas trzymania zarówno w trakcie czesania włosów dziecka, jak i podczas masażu jego ciała.


Skład

Opakowanie zawiera 1 sztukę.

Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Szczotka z naturalnego włosia.

Producent

Babyono
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.