Acatar

  (5)

Marka Acatar należy do USP Zdrowie. Oferuje leki przynoszące ulgę w katarze towarzyszącym przeziębieniom, zapaleniu zatok czy alergii. W asortymencie Acatar znajdują się tabletki i spraye pomagające udrożnić nos i usprawnić oddychanie.

Sortuj według

    Zastosuj leki Acatar na nieżyt nosa

    Preparaty Acatar są dostępne bez recepty i występują w postaci aerozolu lub tabletek. W produktach w sprayu zastosowano oksymetazolinę. Substancja powoduje zmniejszenie obrzęku, przekrwienia i wysięku błony śluzowej nosa. Oferowane przez Acatar tabletki zawierają pseudoefedrynę udrożniającą nos oraz triprolidynę ograniczającą kichanie i świąd. Druga z substancji sprawdza się szczególnie w leczeniu kataru siennego. Sprawdź, jakie preparaty Acatar są dostępne w aptekach!

    Produkty w ofercie marki Acatar

    Acatar Acti Tabs to tabletki na katar infekcyjny i alergiczny. Łagodzą obrzęk błony śluzowej nosa i zatok oaz wyciek wydzieliny. Redukują uczucie zatkanego nosa i ograniczają kichanie towarzyszące przeziębieniu czy grypę. Oferowane przez Acatar tabletki hamują cieknący katar i łagodzą świąd. Lek zaczyna działać już po 15 minutach. Acatar Zatoki to tabletki na objawy grypy, przeziębienia i zapalenia zatok. Redukują ból głowy i niedrożność zatok przynosowych. Ograniczają obrzęk śluzówki, działają przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

    Acatar Control to aerozol do nosa na katar i zatoki. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok. Zaczyna działać już po 25 sekundach. Efekt udrożnienia nosa utrzymuje się do 12 godzin. Opracowany przez Acatar spray zaleca się stosować przy infekcyjnym lub alergicznym zapaleniu śluzówki nosa i zatok przynosowych. Preparaty marki Acatar mają przystępną cenę, dlatego ich zakup nie wymaga dużych wydatków. Zobacz ofertę leków na katar i uzupełnij domową apteczkę przed sezonem na przeziębienia i grypę!