Actimove Sports Edition Knee Support Open Patella orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką uniwersalna, 1 szt.

Dostępny
62,64

O produkcie: Actimove Sports Edition Knee Support Open Patella orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką uniwersalna, 1 szt.

100052120

Opis

Actimove Sports Edition Knee Support Open Patella orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką uniwersalna, 1 szt. to wyrób medyczny, którego celem jest uśmierzanie bólu w obrębie kolana przez zapewnianie medycznej kompresji i stabilizacji.


Właściwości

  • Uniwersalna – można ją nosić na prawym i lewym kolanie.
  • Regulowana (obwód nad kolanem: 29,5-41 cm).
  • Czarna z niebieskimi obszyciami.
  • Z okrągłym otworem na rzepkę.
  • Materiał bez lateksu i neoprenu.
  • Technologia COOLMAX® AIR.
  • Zapewnia optymalny poziom ciepła.
  • Nadaje się do uprawiania sportów, chodzenia i wykonywania pracy fizycznej.

Wiele stabilizatorów dostępnych na rynku nie sprawdza się w przypadku osób, które uprawiają aktywność fizyczną, ponieważ nie zapewniają skórze odpowiedniej cyrkulacji powietrza i odprowadzania wilgoci. Otwarta orteza stawu kolanowego Actimove z serii Sports Edition została tak wykonana, aby zapewniać kolanu stabilizację i komfort noszenia. Chronione przez nią struktury nie przegrzewają się ani nie pocą, nawet w czasie intensywnego ruchu.

Ściągacz na kolano Actimove Sports Edition to produkt, którym zastosowano technologię COOLMAX® AIR (wytłaczana, bardzo przyjemna dla skóry tkanina). Jako zewnętrzną warstwę wykorzystano perforowany materiał wysokiej jakości, a ściągacze na rzepy umożliwiają regulację stopnia kompresji. Wskazaniem do stosowania stabilizatora są bolesne uszkodzenia stawu kolanowego (naciągnięcia, skręcenia i inne kontuzje) i łąkotki, a także ich profilaktyka oraz obrzęk stawów.


Skład

1 Orteza stawu kolanowego z odsłoniętą rzepką, regulowana

Przeznaczenie

Bolesne uszkodzenia stawu kolanowego i ich profilaktyka. Niewielkie naciągnięcia, skręcenia i kontuzje Niewielkie uszkodzenia łąkotki Obrzęk stawów

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

Actimove

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.