Actimove

  (86)

Actimove jest firmą należącą do Essity, czyli przedsiębiorstwa, które działa na rynku od przeszło 80 lat. W asortymencie marki znajduje się sprzęt ortopedyczny, m.in. opaski, stabilizatory, ortezy.

Sortuj według

Actimove – wyroby medyczne

Długoletnia działalność na rynku oraz doświadczenie w produkcji sprawiły, że wyroby medyczne Actimove uznaje się za skuteczne rozwiązanie pomagające w rekonwalescencji po urazach. Produkty ortopedyczne i inne akcesoria medyczne Actimove dedykuje się również osobom borykającym się z artretyzmem, bólami stawów oraz mającymi trudności w swobodnym poruszaniu się. W szerokim zakresie produktów Actimove można znaleźć ortezy, stabilizatory i opaski na staw kolanowy, które zostały opracowane z myślą samodzielnym poruszaniu. Produkty charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, komfortem noszenia oraz możliwością łagodzenia dolegliwości bólowych.

Actimove – wyroby medyczne dla wymagających

Z myślą o indywidualnych potrzebach pacjentów, którzy zmagają się z różnorodnymi problemami ortopedycznymi Actimove wprowadziła na rynek nowe linie produktowe. Wyroby medyczne wyposażono w zaawansowane technologie, jak na przykład COOLMAX® AIR. Wybrane wyroby medyczne wytworzono z perforowanego materiału bez dodatku lateksu i neoprenu. Dzięki temu produkty charakteryzują się szybkim schnięciem oraz doskonałą wentylacją, a jednocześnie posiadają potwierdzone właściwości kompresyjne.

  • Stabilizatory Actimove Everyday Supports, na przykład Actimove® Everyday Supports opaska na staw kolanowy beżowa, to innowacyjne produkty o wyjątkowej konstrukcji. Posiadają anatomiczny kształt, który zapewnia niezbędną stabilność. Stabilizatory zostały wykonane z delikatnej przędzy pozbawionej lateksu, a dodatkowo uzupełniono je o wzmocnienia w obszarze szczególnie wrażliwych miejsc.
  • Kolejna linia produktów to wyroby medyczne Actimove Arthritis Care w postaci rękawiczek. Dedykuje się je osobom borykającym się z zapaleniem stawów. Produkty wyprodukowano z ceramicznej przędzy, która zatrzymuje i odbija ciepło ciała.
  • Na uwagę zasługuje też seria obejmująca ortezy stabilizujące z linii Actimove Professional Line, takie jak na przykład Actimove Professional Line Gauntlet Wrist and Thumb Stabilizer orteza stabilizująca nadgarstek i kciuk czarna. Zapewniają one konieczne wsparcie, stabilizację oraz unieruchomienie stawu. Produkty doskonale dostosowują się do kształtu ciała i skutecznie łagodzą dolegliwości bólowe.