Pharmovit Clean Label ADEK Junior Oil Active, suplement diety, 30 ml

Dostępny
29,10

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Pharmovit Clean Label ADEK Junior Oil Active, suplement diety, 30 ml

100045438

Opis

Pharmovit Clean Label ADEK Junior Oil Active, suplement diety, 30 ml to suplement diety stosowany w celu uzupełniania codziennej diety w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (ADEK). 


Właściwości

Pharmovit Clean Label ADEK Junior Oil Active, suplement diety, 30 ml o suplement diety z witaminą D z lanoliny i rozpuszczoną w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Witamina D pomaga również w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witaminy D i E należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu.


Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kropla 2 krople
Witamina A 300,00 µg (38% RWS)* 600,00 µg (75% RWS)*
Witamina D 10,00 µg/400 IU (200% RWS)* 20,00 µg/800 IU (400% RWS)*
Witamina E 4,00 mg (33% RWS)* 8,00 mg (66% RWS)*
Witamina K2 20,00 µg (27% RWS)* 40,00 µg (53% RWS)*

Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu), witamina K2 (menachinon-7), witamina A (palmitynian retinylu), witamina D (cholekalcyferol). Produkt niezawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających,barwników.


Jak stosować

Doustnie. Przed użyciem wstrząsnąć.

 


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać doustnie w trakcie posiłku: - 1 kropla - dzieci od 4 do 9 roku życia, - 2 krople - młodzież od 10 do 18 roku życia. Zalecana porcja dzienna to 1-2 krople.


Przeznaczenie

Suplementacja witamin ADEK.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Waga

Masa netto: 30 ml


Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock,
Polska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.