Adidas

  (50)

adidas to marka założona w 1924 roku przez braci Adolfa i Rudofla Dassler. Jej nazwa pochodzi od imienia pierwszego z założycieli. Początkowo zajmowała się produkcją obuwia, jednak z czasem poszerzyła asortyment o ubrania i akcesoria. W 1948 roku firma podzieliła się na dwa brandy – adidas i Puma.

Sortuj według

Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn adidas

Choć marka adidas kojarzy się przede wszystkim z produkcją obuwia sportowego i odzieży, w jej asortymencie znaleźć można również kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Producent słynie m.in. z serii wyrobów BODYCARE, która została poddana testom z udziałem sportowców oceniających skuteczność preparatów w ekstremalnych warunkach. Kosmetyki dla mężczyzn adidas dostępne w Dr. Max bazują na technologii, która pomaga skuteczniej dbać o higienę na co dzień i podczas intensywnego wysiłku.

Wśród tych produktów warto wyróżnić antyperspiranty z mikrokapsułkami, które uwalniają substancje czynne pod wpływem potu. Marka oferuje również żele pod prysznic o orzeźwiających zapachach, dezodoranty i antyperpiranty, perfumy męskie oraz wody po goleniu. Marka oferuje także kosmetyki o wielu funkcjach. Wśród nich warto wyróżnić adidas Active Skin & Mind Cool Down żel pod prysznic 3 w 1 dla mężczyzn. To kosmetyk o zapachu dzikiej mięty, służący do mycia ciała, włosów i twarzy. Może być stosowany niezależnie od rodzaju skóry – także w przypadku tej wrażliwej. Wyrób zawiera chłodzący mentol i olejki eteryczne.

Perfumy adidas i preparaty o naturalnych składach

Adidas produkuje również perfumy dla osób aktywnych. To kompozycje kwiatowe i cytrusowe, a także zapachy z dodatkiem nuty wanilii, aromatów drzewnych i bursztynu. Zapachy adidas są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Wiele perfum, jak np. model Unlock, jest dostępnych w dwóch wersjach, dla konkretnych płci. Zapachy te występują w butelkach o różnych pojemnościach. Niektóre produkty adidas to wyroby wegańskie, bez substancji pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki te nie przechodzą również testów na zwierzętach. Wiele z nich to wyroby o naturalnych składach, czego przykładem są żele pod prysznic. Marka prowadzi testy dermatologiczne * potwierdzające bezpieczeństwo formuł.