Afronis

  (3)

Afronis to lek OTC na bazie łagodnych substancji o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwświądowym, bakteriobójczym i słabo znieczulającym. Preparat stosowany jest pomocniczo w celu leczenia trądziku pospolitego zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 12. roku życia.

Sortuj według

  Afronis – wielokierunkowa pielęgnacja i kompleksowe wsparcie dla skóry trądzikowej

  Afronis oferuje leki, kremy, kosmetyki na trądzik, który sprzedaje się w kilku formach – jako klasyczny płyn do stosowania bezpośrednio na skórę, Afronis Plus, czyli płyn z substancją antybakteryjną, jak również Afronis Clean, czyli emulsja myjąca do cery trądzikowej. Preparaty te wyróżniają się unikalną formułą, której celem jest wsparcie leczenia trądziku pospolitego. W składzie leków Afronis znaleźć można:

  • Kwas borowy, który wspiera proces regeneracji uszkodzonego naskórka poprzez ziarninowanie ran, a do tego działa bakteriostatycznie i antyseptycznie;
  • Rezorcynol, który hamuje produkcję sebum i odblokowuje ujścia gruczołów łojowych;
  • Lewomentol o właściwościach oczyszczających i odświeżających;
  • Tymol, który charakteryzuje się silnym działaniem przeciwbakteryjnym.

  Afronis – polecany przez dermatologów i farmaceutów

  Afronis to linia preparatów specjalistycznych przeznaczonych do stosowania bezpośrednio na skórę – wyłącznie do użytku zewnętrznego. Ich wyjątkowe działanie przeciwbakteryjne sprawia, że zmniejszają ilość powstających zmian trądzikowych, a silne właściwości przeciwświądowe i znieczulające przywracają komfort podrażnionej skórze. W zależności od wybranej formy Afronis są zamknięte w szklanej butelce z kroplomierzem lub atomizerem.

  Produkty Afronis mogą być stosowane nie tylko przez osoby dorosłe, ale też przez młodzież powyżej 12 lat, która obserwuje u siebie objawy trądziku. Co ważne, ich nowatorska formuła jest odpowiednia dla różnych wariantów trądziku, począwszy od trądziku młodzieńczego, poprzez trądzik hormonalny, aż po tzw. trądzik późny. Pielęgnację preparatami Afronis warto przeprowadzać wielokierunkowo, wykorzystując w tym celu klasyczny płyn Afronis, jak również emulsję myjącą Afronis Clean oraz płyn Afronis Plus.

  Zapoznaj się z pełnym asortymentem Afronis i zobacz, co dokładnie oferuje producent.