Aknicare

  (8)

Aknicare to linia produktów marki Synchroline. Zajmuje się ona produkcją włoskich dermokosmetyków do ciała i wyrobów medycznych. Wśród nich można wyróżnić także preparaty na problemy skórne i przeciwsłoneczne. Marka stosuje nowe odkrycia z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii.

Sortuj według

  Kosmetyki Aknicare na problemy skórne

  Aknicare to preparaty na różne problemy skórne, jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, przebarwienia, rozszerzone naczynka, zmarszczki i łuszczyca. Marka oferuje też kosmetyki do opalania. Ceny kosmetyków Aknicare na problemy skórne różnią się w zależności od ich przeznaczenia, formuły i pojemności. Marka oferuje żele do oczyszczania, spraye oraz kremy zwykłe i przeciwsłoneczne.

  Preparaty Aknicare zawierają opatentowane substancje, takie jak peptyd nowej generacji GT-peptide-10, a także cytrynian trietylu czy linolan etylu. Składniki te wspierają walkę z przyczynami powstawania trądziku, czyli łojotokiem i bakteriami. Są polecane osobom, które chcą uniknąć powstawania stanów zapalnych, nadmiernej produkcji łoju i rogowacenia ujść mieszków włosowych. To kosmetyki odpowiednie dla osób z cerą mieszaną, tłustą i z tendencją do powstawania wyprysków.

  Preparaty Aknicare o innowacyjnych składach

  Marka Sychroline odpowiedzialna za kosmetyki Aknicare ma aż 24 międzynarodowe patenty chroniące unikalne formuły i badania. To składniki, które wspierają walkę z czterema przyczynami powstawania problemów skórnych. Kosmetyki, kremy i maści na trądzik mogą być stosowane do pielęgnacji twarzy, klatki piersiowej i pleców.

  Preparaty do pielęgnacji skóry Aknicare dostępne w Dr. Max zostały zarejestrowane jako wyroby medyczne. Są przeznaczone do stosowania miejscowego na zmiany skórne. Produkty te nie zawierają antybiotyków i retinoidów. Nie powodują oporności bakterii. Mogą być stosowane przez cały rok. Wszystkie kosmetyki Sychroline odpowiedzialnego za markę Aknicare są wolne od parabenów i dodatkowych substancji zapachowych. Wiele preparatów nie zawiera substancji pieniących typu SLS.

  Marka korzysta wyłącznie z własnych, lokalnych linii produkcyjnych, dzięki czemu może kontrolować jakość kosmetyków. Preparaty Aknicare przechodzą regularne badania kliniczne i laboratoryjne. Publikacje na temat tych produktów pojawiają się w prestiżowych pismach medycznych.