Allergocaps, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
13,73

O produkcie

100015200

Suplement diety zawierający w swoim składzie wyciąg z pachnotki zwyczajnej.

Właściwości

Zawiera wyciąg z pachnotki zwyczajnej, która korzystnie wpływa na drogi oddechowe, ułatwia oddychanie. Ponadto wspiera produkcję cytokin i przeciwciał specyficznych. Przyczynia się także do prawidłowej pracy układu nerwowego, stymuluje aktywność intelektualną.

Tabela

Substancja Zawartość w 3 kapsułkach
wyciąg z pachnotki zwyczajnej 150 mg

Skład

Substancja wypełniająca - celuloza, wyciąg z pachnotki zwyczajnej – 50 mg/kaps. oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza). Zawartość wyciągu z pachnotki zwyczajnej w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 150mg.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Waga

Masa netto: 9,8 g

Producent

Herbapol w Krakowie SA, ul. Chałupnika 14, 31-464 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.