Always

Always to marka stworzona przez amerykańskie przedsiębiorstwo Procter & Gamble w 1983 r. Firma ta jest światowym liderem w produkcji artykułów higienicznych dla kobiet. W niektórych państwach produkty Always są sprzedawane pod nazwą Whisper, Lines, Orkid, Ausonia i Evax.

Sortuj według

   Produkty higieniczne Always dla kobiet o różnych potrzebach

   Marka Always działa na rynku od 40 lat. W tym czasie zdążyła wypuścić kilka linii produktów higienicznych dla kobiet – Always Sensitive, Always Platinium, Always Daily Fresh & Protect, Always Infinity i inne. To nie tylko podpaski, lecz także tampony, wkładki higieniczne czy chusteczki. Od niedawna Always ma w swojej ofercie także bieliznę okresową. Artykuły higieniczne tej marki są dostępne w wersjach bezzapachowych i zapachowych, ze skrzydełkami lub bez skrzydełek.

   W podpaskach Always zastosowano innowacyjne technologie, które zwiększają komfort użytkowania. To m.in. ochrona Zero Feel, czyli rowki idealnie dopasowane do kształtu ciała. Podpaski składają się też z materiału o niewielkich, chłonnych otworach odprowadzających wilgoć ze skóry. W produkcie Always Ultra Secure Night Protect i innych modelach na noc zastosowano natomiast technologię OdourLock neutralizującą nieprzyjemne zapachy i LeakGuard, czyli metodę wiązania płynów, zapobiegającą ich przeciekaniu. W podpaskach Always wykorzystano też klej Edge-2-Edge, pomagający utrzymać je w jednym miejscu przez kilka godzin.

   Podpaski i tampony Always na każdą okazję

   Marka Always oferuje tampony i podpaski na dzień oraz na noc, a także wkładki higieniczne do codziennego stosowania. Wśród dostępnych produktów pojawiają się wersje mini, a także modele o podwyższonej chłonności w różnych rozmiarach. Podpaski Always w Dr. Max dzielą się zwłaszcza na modele wydłużone z osłonami LeakGuard na noc, a także cienkie akcesoria na dzień. To produkty, które pomagają zachować aktywny tryb życia nawet w trakcie okresu.

   Podpaski, tampony i inne artykuły higieniczne Always cechują się przystępną ceną, dlatego cieszą się tak dużą popularnością na całym świecie. Powstają z myślą o nastolatkach i kobietach dojrzałych. Pozwalają zachować higienę w trakcie okresu, a jednocześnie pomagają zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Technologie zastosowane w podpaskach Always sprawiają, że produkty te sprawnie pochłaniają wilgoć, zapewniając uczucie czystości i świeżości nawet do 10 godzin.