Amaderm

  (17)

Amaderm jest marką należącą do Zakładu Farmaceutycznego Amara. To jeden z liderów na rynku farmaceutycznym wśród przedsiębiorstw produkujących substancje recepturowe do leków. Składniki stosowane do tworzenia kosmetyków Amaderm powstają we własnych laboratoriach marki.

Sortuj według

Kosmetyki do skóry wrażliwej Amaderm z mocznikiem

  • Amaderm oferuje kosmetyki  do ciała z mocznikiem o różnym stężeniu, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego wariantu do stopnia zaawansowania problemu. Są przeznaczone do skóry wrażliwej i alergicznej. Wyroby marki Amaderm mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci od 3. roku życia. Producent ma w swojej ofercie także kosmetyki dla kobiet w ciąży. Najważniejszym składnikiem kosmetyków Amaderm w Dr. Max jest mocznik. To humektant, który występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Wspiera nawilżenie skóry i pomaga ją zmiękczyć oraz złuszczyć,
  • Mocznik używany do produkcji kosmetyków Amaderm powstaje we własnych laboratoriach tej marki. Wyroby są wolne od sztucznych barwników, parabenów, substancji zapachowych i alkoholi. Kosmetyki tej marki nie są testowane na zwierzętach,
  • Amaderm oferuje m.in. kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy, które otrzymały certyfikat akceptacji Polskiego Stowarzyszenia To produkty polecane przez dermatologów, o prostych, nieuczulających składach. Ceny preparatów Amaderm różnią się w zależności od ich pojemności i przeznaczenia.

Kosmetyki do ciała i twarzy Amaderm

Kosmetyki Amaderm w Dr. Max służą do pielęgnacji twarzy, dłoni, kolan, łokci, stóp, skóry głowy i całego ciała. Są przeznaczone do osób, które borykają się z takimi schorzeniami, jak choroby tarczycy, cukrzyca, rogowacenie okołomieszkowe, egzema, łuszczyca, AZS, odciski, modzele czy łupież. Marka oferuje też produkty na atopowe zapalenie skóry głowy oraz maści i spraye na rany i podrażnienia, ŁZS, łupież pstry i inne choroby skalpu.

Wśród popularniejszych kosmetyków tego producenta można wyróżnić krem regenerująco-złuszczający Amaderm 30 do skóry suchej i szorstkiej. To uniwersalny preparat do stosowania na stopy, ręce, kolana i łokcie. Jest przeznaczony dla osób borykających się z nadmiernym rogowaceniem naskórka. Zawiera m.in. alantoinę, kwas mlekowy i pantenol. Kosmetyk ten jest dostępny również w wersjach o innym stężeniu mocznika.