Amaderm Atopic delikatny syndet do mycia twarzy i ciała, 400 ml

Marka: AMADERM
Dostępny
29,39

O produkcie: Amaderm Atopic delikatny syndet do mycia twarzy i ciała, 400 ml

100055519

Opis

Amaderm Atopic delikatny syndet do mycia twarzy i ciała, 400 ml świetnie sprawdza się podczas codziennej higieny ciała dzieci, niemowląt oraz osób dorosłych. Hipoalergiczna formuła oczyszcza i nawilża skórę, a także niweluje uczucie jej dyskomfortu.


Właściwości

  • Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, delikatnej i skłonnej do atopii.
  • Wskazany dla osób dorosłych i dzieci od 1. roku życia.
  • Bezpieczny dla kobiet w ciąży.
  • Działanie oczyszczające, nawilżające, natłuszczające, odżywcze i łagodzące.
  • Nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry.
  • Niweluje uczucie ściągnięcia i szorstkości skóry.
  • Naturalny skład.
  • Nietestowany na zwierzętach.
  • Hipoalergiczny.

Delikatny syndet do mycia twarzy i ciała z serii Amaderm Atopic to preparat hipoalergiczny dla osób dorosłych i dzieci od 1. roku życia, który doskonale pielęgnuje skórę suchą, wrażliwą, delikatną i skłonną do atopii. Rewolucyjna formuła oparta na dużej zawartości naturalny składników aktywnych oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, odświeża ją i głęboko natłuszcza. Syndet błyskawicznie przynosi ulgę skórze suchej i podrażnionej, nie naruszając przy tym jej naturalnej bariery ochronnej.

Receptura syndetu do mycia twarzy i ciała Atopic bazuje na dużej zawartości mocznika, który długotrwale nawilża i koi skórę. Niacynamid zmniejsza zaczerwienienia i uczucie szorstkości skóry, a biolin P wspomaga odnowę jej mikroflory. Hydrolizat skrobii kukurydzianej zapobiega przesuszeniu skóry.


Skład INCI

Pod prysznicem: rozprowadzić produkt na wilgotnych dłoniach i nanieść na mokrą skórę, delikatnie masować skórę a następnie dokładnie spłukać. Podczas kąpieli: wlać około 5 pompek produktu do wanny podczas napełniania wodą.

Jak stosować

Pod prysznicem: rozprowadzić produkt na wilgotnych dłoniach i nanieść na mokrą skórę, delikatnie masować skórę a następnie dokładnie spłukać. Podczas kąpieli: wlać około 5 pompek produktu do wanny podczas napełniania wodą.

Przeznaczenie

AMADERM ATOPIC Delikatny syndet do mycia twarzy i ciała to preparat oczyszczający dla niemowląt, dzieci i dorosłych polecany również do mycia i pielęgnacji skóry głowy.

Ostrzeżenia

Nie stosować na ostre stany zapalne skóry oraz na otwarte rany.Należy zaprzestać stosowania produktu w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Pojemność

400ml netto

Uwagi

 Do stosowania dla dzieci od 1. roku życia oraz dla osób dorosłych, bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Seria

Amaderm Atopic

Producent

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.