Anaftin

  (4)

Anaftin to marka dostarczające wyroby medyczne na afty i niewielkie uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej. Żele, spraye oraz płyny do płukania łagodzą dolegliwości bólowe, a ponadto wyróżniają się długotrwałym działaniem. 

Sortuj według

   Anaftin - żel, spray i płyn na afty oraz owrzodzenia

  Oferta marki Anaftin obejmuje produkty do stosowania na afty, owrzodzenia i zmiany na skórze wywołane przez noszenie aparatów ortodontycznych lub niewłaściwie dobrane protezy zębowe. Żele, spraye i płyny charakteryzują się skuteczną formułą. W ich składzie znajdują się m.in. aloes zwyczajny i olej rycynowy uwodorniony. Wyroby medyczne Anaftin nie powodują uczucia pieczenia. Pozwalają na leczenie zmian w trudno dostępnych miejscach, np. w obrębie łuku podniebiennego bądź podniebienia miękkiego. Charakteryzują się łatwą aplikacją, a ich cena zależy od pojemności i przeznaczenia.

  Anaftin Baby - doskonały sposób na ząbkowanie

  W aptece możesz zaopatrzyć się też w żel na ząbkowania Anaftin Baby o właściwościach kojąco-łagodzących. Wyrób ten odznacza się bezpiecznym składem - nie posiada alkoholu i cukru. Łagodzi objawy związane z wyrzynaniem się pierwszych zębów. Anaftin dla dzieci działa na 3 sposoby:

  • Chroni przed bólem (tworzy bioadhezyjną warstwę z kwasu hialuronowego oraz poliwinylopirolidonu),
  • Łagodzi zaczerwienienia (dzięki zawartości aloesu zwyczajnego),
  • Pomaga w masowaniu dziąseł - żel wyposażono w specjalny aplikator zakończony drobnymi wypustkami.