Anaftin Baby, żel na ząbkowanie, 10 ml

Marka: ANAFTIN
Dostępny
16,75

O produkcie

100006541

Anaftin Baby żel na ząbkowanie to wyrób medyczny, który wykazuje właściwości łagodzące i kojące.

Właściwości

Anaftin Baby żel na ząbkowanie to wyrób medyczny, który przywraca komfort dzieciom i ułatwia bezbolesne przetrwanie tego czasu. Gwarantuje efektywne łagodzenie odczuwanego dyskomfortu. Zawiera naturalne substancje, które przyczyniają się do wyraźnego zredukowania dolegliwości bólowych i zaczerwienienia zmienionych miejsc. Co więcej wyciąg z aloesu zwyczajnego działa kojąco na podrażnione dziąsła. Anaftin Baby żel na ząbkowanie wyposażony jest w specjalnie przygotowany aplikator z silikonową szczoteczką, który umożliwia higieniczną i dokładną aplikację produktu na dziąsła. Żel tworzy na ich powierzchni niewidoczną, bioadhezyjną warstwę chroniącą, a miękkie silikonowe wypustki delikatnie masują.

Skład

Poliwinylopirolidon PVP, maltodekstryna, glikol propylenowy PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny, guma ksantanowa, aromat sorbinian potasu, benzoesan sodu, EDTA, ksylitol, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny, woda.

Jak stosować

Zaleca się stosowanie preparatu u dzieci w okresie ząbkowania w celu złagodzenia towarzyszących temu procesowi dolegliwości.

Przeznaczenie

Zaleca się stosowanie preparatu u dzieci w okresie ząbkowania w celu złagodzenia towarzyszących temu procesowi dolegliwości.

Waga

10 ml

Dystrybutor

Berlin-Chemie AG

Producent

Sinclair Pharma Srl

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.