Anginbon areozol do stosowania w jamie ustnej, 9 ml

Dostępny
15,09

O produkcie: Anginbon areozol do stosowania w jamie ustnej, 9 ml

100023205

Opis

Anginbon areozol do stosowania w jamie ustnej, 9 ml to preparat łagodzący zmiany powstałe na błonie śluzowej jamy ustnej. Zawiera w składzie m.in.: propolis. 


Właściwości

Aerozol Anginbon jest nazywany również esencją balsamiczną Ojca Grzegorza. Powstał z myślą o osobach, które zmagają się z dolegliwościami błon śluzowych jamy ustnej. Naturalne składniki zawarte w produkcie, m.in. olejki roślinne (tymiankowy, melisowy, szałwiowy) pomagają walczyć z pleśniawkami. Wspomagające preparaty stomatologiczne takie jak Anginbon można stosować również do pielęgnacji podrażnionego gardła czy przy opryszczce.

Jak często stosować Anginbon?

W celu złagodzenia podrażnień na błonie śluzowej gardła zaleca się używanie preparatu od 5 do 6 razy dziennie. Podczas jednej aplikacji powinno się zastosować 1-2 porcje aerozolu.

Kiedy stosować Anginbon?

Składniki esencji balsamicznej Ojca Grzegorza pomagają łagodzić uciążliwe dolegliwości w obrębie jamy ustnej. Sprawdzą się w przypadku pleśniawek czy opryszczki. Preparatu mogą używać również osoby, którym zależy na wsparciu pielęgnacji podrażnionego gardła.

Jak działa Anginbon?

Esencja balsamiczna Ojca Grzegorza zawiera naturalne składniki, które wspierają łagodzenie błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Pomagają łagodzić dyskomfort związany z tworzeniem się pleśniawek. Ponadto wspomagają walkę z opryszczką i wspierają pielęgnację podrażnionej śluzówki gardła.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Anginbon?

Anginbon, podobnie jak inne preparaty na afty u dorosłych i dzieci, nie powinien być stosowany w razie uczulenia na jakikolwiek składnik produktu. Przed podaniem aerozolu dzieciom należy skonsultować się z lekarzem.


Skład INCI

Olejki: Anyżowy, z Drzewa herbacianego, Eukaliptusowy, Tymiankowy, Szałwiowy, Melisowy, Goździkowy, Cynamonowy; Mentol, Propolis, Destylat oczarowy, Sacharynian sodu, Etanol, Glicerol. 


Jak stosować

Stosować 5-6 razy dziennie 1-2 dawki.


Ostrzeżenia

Stosowanie u dzieci skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. 


Pojemność

9 ml netto


Producent

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 Żywiec


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.