Bonimed

  (24)

Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed powstało w 1991 roku. Od początku swojej obecności na rynku zajmuje się tworzeniem leków ziołowych, suplementów diety i innych preparatów na bazie ziół. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Bonimed!

Sortuj według

Poznaj firmę Bonimed

Bonimed od początku ściśle współpracował z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką - prawdopodobnie najsławniejszym polskim zielarzem zakonnym. Przez większość swojego życia zajmował się on ziołolecznictwem. Służył radą aż półmilionowej rzeszy chorych. Stworzył wiele publikacji z zakresu ziołolecznictwa, w tym popularny poradnik ziołowy. Jego obserwacje i wnioski na temat działania ziół często były pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe.

Wiedza, doświadczenie i intuicja Ojca Grzegorza Sroki zostały wykorzystane przez Bonimed w trakcie opracowywania ziołowych produktów. Preparaty są tworzone ponadto w zgodzie z dobrą praktyką wytwarzania GMP. Co więcej, produkty Bonimed mają korzystną cenę, dlatego okazują się łatwo dostępnym rozwiązaniem niemal dla każdego.

Naturalne produkty Bonimed wspierające zdrowie

W ofercie Bonimed znalazły się mieszanki ziołowe, naturalne suplementy diety oraz roślinne leki. Ważną grupę produktów stanowią Herbaty wspierające układ trawienny, nerwowy, oddechowy czy kostny. Suplementy diety dostarczają z kolei substancji niezbędnych organizmowi i sprzyjających zachowaniu dobrego zdrowia.

W asortymencie marki obecne są preparaty wspierające układ nerwowy (np. Ginkobon, Memobon, Ginsengbon czy Nerbobon), wspomagające układ krążenia (w tym Cardiobon suplement diety i Venobon) oraz łagodzące dolegliwości ze strony układu pokarmowego (m.in. Gastrobonisol płyn doustny, Regulobon i Vernikabon syrop). Dzięki korzystaniu ze sprawdzonych receptur i stworzeniu urozmaiconej oferty Bonimed umożliwił każdemu klientowi dobranie preparatu do indywidualnych potrzeb.