Anticholest +, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
15,78

O produkcie: Anticholest +, suplement diety, 30 kapsułek

100048601

Opis

Anticholest +, suplement diety, 30 kapsułek to preparat, którego składniki wspierają pracę wątroby oraz pomagają utrzymać odpowiedni poziom lipidów we krwi. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.


Właściwości

  • Wspiera funkcjonowanie wątroby.
  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów.

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Wspiera odpowiedni metabolizm homocysteiny oraz wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Karczoch zwyczajny pomaga utrzymać wątrobę w zdrowiu. Wspomaga jej pracę detoksykacyjną. Monakolina K pochodzi z fermentowanego czerwonego ryżu. Jej działanie polega na zmniejszeniu stężenia cholesterolu. Nie należy spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.


Tabela

Składnik 1 kapsułka
Diwodorocytrynian choliny, w tym: 229,18 mg
cholina* 82,5 mg
Ekstrakt z karczocha, w tym: 100 mg
cynaryna* 5 mg
Ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu, w tym: 54 mg
monakolina K* 2,7 mg

* dla poszczególnych składników nie oznaczono % RWS

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

SKŁADNIKI: cholina (diwodorocytrynian choliny), substancja wypełniająca (celuloza), żelatyna, ekstrakt z karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu standaryzowany na 5% monakoliny K, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza)


Jak stosować

Kapsułkę należy przyjmować podczas posiłku, popijając wodą.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka. 


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu.
Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu, w suchym, nienasłonecznionym miejscu i w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

LANGSTEINER
Białoprądnicka 16
Kraków


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.