Aparat korekcyjny Marcin, zapobieganie i leczenie palucha koślawego, 2 sztuki - lewy i prawy

Marka: MARCIN
Dostępny
30,89
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100000283

Wyrób medyczny stosowany do zapobiegania i leczenia palucha koślawego oraz w rehabilitacji pooperacyjnej.

Dystrybutor

NEURON s.c.
Grochowska 114
04-301 Warszawa

Producent

NEURON s.c.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować bezpośrednio na zranienia, otarcia i obrzęki; zaleca się konsultacje lekarskie w przypadku cukrzycy, zaburzeń krążenia i chorób stóp.

Jak stosować

Użytkowanie aparatu należy rozpocząć od jednej godziny w ciągu dnia, stopniowo wydłużając czas noszenia. Skuteczność i siła korekcyjna aparatu zależy od siły naciągnięcia rzepu – zaleca się więc STOPNIOWE jej zwiększanie.

Dla zwiększenia skuteczności działania aparatu MARCIN polecamy aparat korekcyjny na dzień MARCIN II lub MARCIN II LUX. Są to aparaty używane w trakcie chodzenia, a regularnie stosowane w ciągu dnia dają możliwość zapobiegania i leczenia palucha koślawego.


Uwagi

Produkt może być używany zarówno w trakcie snu jak i wypoczynku. Nie należy w nim chodzić. Aparat ten, w przeciwieństwie do aparatów, w których można chodzić, umożliwia silniejsze odwodzenie palucha, przez co jego skuteczność jest znacznie większa.

Do aparatu MARCIN dołączono również bezpłatny dodatek: EKSPANDER, czyli specjalnie zaprojektowaną gumę do ćwiczeń.


WskazaniaZawartość

- aparat na prawą stopę - 1 sztuka
- aparat na lewą stopę – 1 sztuka
- gumowy ekspander do ćwiczeń – 1 sztuka
- instrukcja użytkowania z zestawem ćwiczeniem


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.