Marcin

  (3)

Marcin jest marką wyrobów medycznych, która powstała w 1985 roku. Firma jako pierwsza stworzyła aparat korekcyjny na haluksy, który wyróżnia się ergonomicznym kształtem i może być używany w warunkach domowych. Produkty marki Marcin są wytwarzane z komponentów pochodzących od polskich producentów.

Sortuj według

    Wyroby medyczne Marcin – kompleksowe wsparcie w profilaktyce i leczeniu haluksów

    Historia marki Marcin sięga lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to jej twórca, Jacek Jędrzejczak, stworzył pierwszą wkładkę korekcyjną palucha stopy, która miała pomóc w problemie paluchów koślawych. Już wtedy produkt ten charakteryzował się ergonomicznym kształtem i zastosowaniem taśmy rzepowej, która ułatwiała regulację siły odwodzenia palucha. Tym samym na rynek trafił pierwszy tego typu wyrób medyczny, który został dopuszczony do obrotu w służbie zdrowia i znalazł się na półkach aptecznych.

    Dziś wśród wyrobów medycznych Marcin można znaleźć kilka produktów:

    Marcin – wyroby medyczne dla kobiet, którym zależy na komforcie i wygodzie każdego dnia

    Grupą docelową, dla której tworzone są wyroby medyczne Marcin, są kobiety. To one często zmagają się z problemem koślawych palców, który można rozwiązać poprzez stosowanie odpowiednich wkładek korekcyjnych. Korzystając z aparatów korekcyjnych Marcin, kobiety mogą zapobiegać haluksom i zniwelować dolegliwości typowe dla palucha koślawego. Co ważne, wyroby medyczne Marcin zmniejszają ból towarzyszący haluksom, który w wielu przypadkach uniemożliwia chodzenie i pogłębia wady postawy.