ApoD3, 1000 j.m., 60 kapsułek

Dostępny
10,78
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008755

1000 j.m. witaminy D3.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. 

Producent

APOTEX

Przeznaczenie

Zalecany jest w suplementacji witaminą D.

Skład

olej słonecznikowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, cholekalcyferol (witamina D3).

Tabela

1 kapsułka zawiera 25 mcg (1000 j.m,) witaminy D3 - 500% referencyjnej wartości spożycia (RWS)

Właściwości

Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. 

Dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie lub według wskazań lekarza - w miesiącach wrzesień - kwiecień oraz przez cały rok, jeżeli nie jest zapewniona efektywna skórna synteza witaminy D w miesiącach letnich. U osób w podeszłym wieku przez cały rok ze względu na zmniejszoną efektywność skórnej syntezy witaminy D. 

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.