Argotiab

  (2)

Argotiab to marka oferujące specjalistyczne wyroby medyczne do stosowania rany i oparzenia. Jakość kremów i sprayów potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in. w kategorii Innowacja roku w leczeniu ran i oparzeń (nagroda przyznana w ramach Krajowego Sympozjum Oparzenia 2016).

Sortuj według

  Argotiab - jak działa ten wyrób medyczny? 

  Wyroby medyczne Argotiab zawierają opatentowaną substancję TIAB, czyli kompleks składający się z jonów srebra powiązanych kowalencyjnie z cząsteczkami tytanu. Ich zastosowanie pozwala na stworzenie na skórze bariery chroniącej przed drobnoustrojami. Produkty Argotiab działają przeciwzapalnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. Aplikuje się je bezpośrednio na rany i oparzenia. Ich skuteczność została potwierdzona klinicznie. Preparaty nadają się do stosowania u diabetyków oraz osób cierpiących na cukrzycę typu I i II. Ich cena zależy od rodzaju produktu i sposobu aplikacji. 

  Argotiab - spray i krem. Kiedy zdecydować się na ich zastosowanie? 

  Wyroby Argotiab w postaci maści lub sprayu cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Wspomagają procesy związane z gojeniem się ran. Ich użycie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji i pozwala na usunięcie nadmiaru toksyn lub wysięków. Preparaty - dostępne m.in. w aptece - stosuje się w celu leczenia: 

  - odleżyn oraz owrzodzeń,  

  - oparzeń, 

  - trudno gojących się ran lub otarć, 

  - maceracji skóry, 

  - podrażnień na skórze po zabiegach wprowadzenia cewnika naczyniowego. 

  Argotiab - spray czy krem? 

  Asortyment marki obejmuje: 

  • Argotiab suchy spray wyrób w postaci proszku wyróżnia się prostą aplikacją sprawdza się szczególnie na świeżo powstałe rany; tworzy na skórze barierę zabezpieczającą przed maceracją ran;
  • Argotiab krem cienką warstwę kremu nanosi się bezpośrednio na zmiany skórne (produktu nie wolno wmasowywać), a następnie czeka się na całkowite wchłonięcie warstwy.