Aromactiv

  (4)

Gdy maluchom dokucza katar, warto sięgnąć po produkty marki Aromactiv, szczególnie w przypadku dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie wydmuchać noska. Kompozycje zapachowe zawarte w plastrach, żelach i olejkach do kąpieli inhalują zatkany nos i pomagają spokojnie zasnąć.

Sortuj według

  Aromactiv plastry aromatyczne

  Opracowane przez Aromactiv plastry zawierają odświeżającą kompozycję zapachową pomagającą w udrożnieniu nosa. Można bezpiecznie stosować je u dzieci już od 1. dnia życia. Ich użycie nie wymaga kontaktu ze skórą, co okazuje się szczególnie ważne w przypadku alergików. Stworzone przez Aromactiv plastry aromatyczne przykleja się na ubranie na wysokości klatki piersiowej. Zapach uwalnia się do 8 godzin. Wypróbuj produkty marki w swoim domu. Sprawdź, jak działają plastry Aromactiv!

  Wypróbuj Aromactiv żel, by uporać się z katarem u dziecka

  Żel Aromactiv Baby stopniowo uwalnia zapach sosny, eukaliptusa i mięty. Pomaga dziecku odprężyć się i spokojnie zasnąć. Dodatkowo oleje wzbogacające Aromactiv żel natłuszczają skórę i wzmacniają jej naturalną barierę ochronną. Produkt delikatnie wmasowuje się w klatkę piersiową maluszka. Można stosować go od 1. dnia życia. Żel Aromactiv Baby to produkt bezpieczny dla niemowląt i dzieci. Nie zawiera terpenów (kamfory, mentolu, eukaliptolu).

  Z myślą o nieco starszych dzieciach (powyżej 2. roku życia) marka opracowała Aromactiv + żel. Ma oczyszczający i relaksujący zapach, dlatego ułatwia zasypianie w przypadku kataru. Aromactiv żel wykazuje łagodne działanie rozgrzewające.

  Wypróbuj olejek Aromactiv do kąpieli

  Olejek Aromactiv pozwala przygotować dziecku aromatyczną, rozgrzewającą kąpiel. Inhalujący zabieg pomoże choremu maluchowi spokojnie zasnąć. Olejek Aromactiv do kąpieli można stosować od 1. dnia życia. Preparat nie podrażnia delikatnej skóry. Podobnie jak pozostałe produkty marki, olejek Aromactiv ma przystępną cenę, dlatego jego zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem.