Artresan

  (6)

Marka Artresan działa na rynku już od ponad 15 lat. Specjalizuje się w tworzeniu produktów wspierających zdrowie stawów. Kompleksowa oferta preparatów obejmuje środki dostarczające kolagen, zwiększające elastyczność stawów i pomagające poprawić komfort życia pacjentów narzekających na ból stawów.

Sortuj według

    Zastosuj Artresan na stawy

    Od 25 roku życia ciało człowieka zaczyna produkować coraz mniej kolagenu. Choć jest to naturalne zjawisko wiążące się ze starzeniem się organizmu, nic nie stoi na przeszkodzie, by wesprzeć swoje stawy, stosując preparaty Artresan. Suplementy diety opracowane przez markę dostarczają składników wspomagających odbudowę chrząstki stawowej. W produktach Artresan na stawy zawarte są m.in. kolagen i biorąca udział w jego produkcji witamina C. Który z preparatów wybrać? Sprawdź, jakie suplementy Artresan znajdują się w portfolio produktowym i porównaj ich właściwości!

    Artresan - rodzaje produktów w ofercie marki

    Opracowane przez Artresan saszetki zawierają kompozycję dwóch składników budulcowych chrząstki stawowej, czyli glukozaminy i MSM. Produkowane przez Artresan saszetki zostały dodatkowo wzbogacone cennymi składnikami roślinnymi i mineralnymi. Artresan Efekt suplement diety jest innowacyjnym produktem zawierającym ApresFlex opatentowany składnik pochodzenia naturalnego poprawiający elastyczność stawów. Według marki pierwsze efekty stosowania środka można zauważyć już po tygodniu. Preparat zawiera też witaminy i mangan, czyli substancje wpływające na prawidłowe funkcjonowanie stawów i pomagające utrzymać je w dobrym stanie. 

    Artresan Optima kapsułki to z kolei suplement diety optymalny dla zdrowia stawów. Zawiera odpowiednie proporcje kolagenu typu II, imbiru, chondroityny, kurkumy i dzikiej róży. W produkcie znalazły się również witaminy, minerały i glukozamina. Preparaty z oferty Artresan mają przystępną cenę, dlatego są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje stawy i zadbać o ich dobrą kondycję.