Artresan Efekt suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera ekstrakt z Boswellia serrata, który wspomaga stawy.

Dostępny
48,81

O produkcie: Artresan Efekt suplement diety, 30 kapsułek

100000336

Opis

Suplement diety zawierający ApresFlex opatentowany składnik pochodzenia naturalnego, który wspiera elastyczność stawów.

Właściwości

Artresan EFEKT to pierwszy w Polsce tak innowacyjny produkt na stawy. Zawiera unikalny, opatentowany składnik ApresFlex – naturalny ekstrakt najnowszej generacji z Boswellia serrata standaryzowany na  AKBA4 (na 20%). ApresFlex jest tak skuteczny, że przynosi znaczącą poprawę sprawności stawów już po 7 dniach3. Jest rezultatem wieloletniej pracy naukowców, a efekty jego działania zostały dowiedzione w badaniach klinicznych. ApresFlex to wysoce skuteczne wsparcie dla zdrowia stawów, ich elastyczności i ruchomości.

Dzięki aktywnym składnikom Artresan EFEKT wspomaga chrząstkę stawową. Mangan zawarty w preparacie jest potrzebny dla właściwej aktywności wielu enzymów związanych z ochroną struktur komórkowych przed wolnymi rodnikami. Substancja przyczynia się też do utrzymania prawidłowej struktury tkanki łącznej, w tym chrząstki stawowej. Witamina C, będąca kolejnym istotnym składnikiem suplementu, wspiera organizm w produkcji kolagenu, przez co przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej. Co więcej, dzięki zawartości ApresFlex, przy dawkowaniu 1 kapsułka dziennie, można dostarczyć sobie kwas 3-o-acetylo-11-keto-beta-bosweliowy w optymalnej ilości.

W składzie suplementu diety Artresan Efekt znalazła się również witamina B3 (niacyna). Wspomaga ona prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i przyczynia się do zachowania właściwego metabolizmu energetycznego. Stosowanie witaminy B3 jest zalecane również w przypadku stanów zmęczenia i znużenia.  Składniki preparatu Artresan Efekt wywierają zatem pozytywny wpływ na układ nerwowy i pomagają zachować sprawność, ruchomość i elastyczność stawów. Spowalniają też związany z wiekiem proces zużywania się chrząstki.

W ciągu naszego życia chrząstka stawowa stale ulega zmianom. Stawy pracują niezależnie od tego, jaką czynność akurat się podejmuje. Jeżeli chrząstka stawowa jest zdrowa, nie zwraca się uwagi na jej funkcjonowanie. Praca i kondycja stawów zaczynają budzić zainteresowanie dopiero wtedy, gdy pojawia się sztywność, ból czy trudność w wykonywaniu codziennych czynności. Składniki Artresan Efekt pomogą utrzymać sprawność chrząstki stawowej i zminimalizować nieprzyjemne dolegliwości związane ze zużywaniem się wspomnianej tkanki wraz z wiekiem.

Czy Artresan Efekt jest skuteczny?

Zgodnie z zapewnieniami producenta, pierwsze efekty stosowania suplementu diety Artresan Efekt pojawiają się już od 7 dnia przyjmowania preparatu. Korzystne rezultaty spożywania produktu potwierdzają badania kliniczne, na które powołuje się producent, prowadzone w oparciu o skuteczność opatentowanej substancji bazowej preparatu – ApresFlex*. Ponadto konsumenci stosujący Artresan Efekt na problemy z kolanami dzielą się pozytywnymi opiniami na temat suplementu w sieci.

* https://www.artresan.pl/assets/uploads/products/leaflets/artresan-efekt-ulotka.pdf

Kiedy stosować Artresan Efekt?

Artresan Efekt zaleca się stosować w okresie zachodzenia zmian fizjologicznych związanych z wiekiem. Suplement diety przeznaczony jest ponadto dla kobiet w okresie menopauzy, sportowców oraz osób narażonych na sztywność stawów. Po preparat mogą sięgać też osoby z nadwagą i wszyscy ci, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia niezależnie od wieku.

Czy Artresan Efekt ma jakieś skutki uboczne?

Aktualnie nie ma informacji o możliwych skutkach ubocznych wynikających z przyjmowania suplementu diety Artresan Efekt. Warto jednak pamiętać o tym, by nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Tabela

Składniki 1 kapsułka (% ZDS)*

ApresFlex

ekstrakt z Boswellia serrata

standaryzowany na 20% AKBA4

100 mg
Witamina C 12 mg (15%)
Niacyna 5,33 mg (33%)
Mangan 1,22 mg (61%)

* % realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia

Skład

AprèsFlex® - ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA³, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna (kapsułka), kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, siarczan manganu, substancja glazurująca: dwutlenek krzemu.
 
Może zawierać śladowe ilości soi, mleka, skorupiaków i produktów pochodnych.
Nie zawiera glutenu.
Nie zawiera laktozy.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, popijając wodą. Stosować 1-3 miesięcy. Cykl przyjmowania preparatu można powtarzać co 2 miesiące.

Przeznaczenie

Suplementacja organizmu w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25ºC).

Ostrzeżenia i inne informacje: Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych. Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy.


Waga

30 kapsułek

Dystrybutor

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.