Colfarm Ashwagandha, 60 tabletek

Marka: COLFARM

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,29

O produkcie: Colfarm Ashwagandha, 60 tabletek

100054056

Opis

Colfarm Ashwagandha, 60 tabletek to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera naturalny wyciąg z ashwagandhy, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Tym samym wspomaga aktywność umysłową oraz poznawczą.


Właściwości

  • Wyciąg z ashwagandhy pozytywnie wpływa na nastrój.
  • Standaryzowany na 5% witanolidów.
  • Witanolidy działają hipotensyjnie.
  • Ashwagandha poprawia koncentrację.
  • Witanolidy działają uspokajająco.
  • Ashwagangha ułatwia zasypianie.
  • Witanolidy mają właściwości antybakteryjne.
  • Ashwagandha łagodzi stany zapalne.

Suplement diety Colfarm Ashwagandha bazuje na wyciągu z rośliny Withania somnifera, szerzej znanej pod nazwą ashwagandha. Roślina stanowi adaptogen, dzięki któremu organizm lepiej przystosowuje się do niekorzystnych warunków środowiskowych. Za jej właściwości odpowiadają witanolidy, czyli steroidowe laktony charakteryzujące się wysoką aktywnością biologiczną. Ponieważ mają właściwości obniżające ciśnienie krwi, wpływają uspokajająco na układ nerwowy człowieka.

Zawarta w suplemencie diety Colfarm ashwagandha słynie z działania niwelującego stres i regulującego poziom kortyzolu w organizmie. Z tego względu mogą stosować ją osoby, które pragną wesprzeć swoją kondycję psychiczną. 1 tabletka suplementu diety ma standaryzowaną zawartość 5% witanolidów – składników aktywnych wykorzystywanych w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Organiczne związki chemiczne wykazują także działanie cytostatyczne, antyseptyczne i antymitotyczne.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce:
Wyciąg z ashwagandhy Withania somnifera 150 mg
Standaryzowny na zawartość 5% withanolidów 7,5 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ashwagandhy, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen

Jak stosować

1 tabletka 1 raz dziennie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Ashwaganda COLFARM to produkt przeznaczony dla osób które w sposób naturalny chcą wpierać organizam w stresowych, zmęczeniu i wyczerpaniu.

Ostrzeżenia

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zróżnicowany sposób żywienia, stanowi podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciaży i w trakcie laktacji.
Warunki przechowywania: Przechowywać w temeraturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Waga

18 g netto

Dystrybutor

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.