Aspirator do nosa Canpol

Aspirator do oczyszczenia nosa małych dzieci z nadmiernej wydzieliny.

Dostępny
13,09

Klienci kupili również

O produkcie: Aspirator do nosa Canpol

100001123

Opis

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa.Umożliwia usuwanie nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

Kształt końcówki aspiratora przystosowany jest do kształtu małego noska co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki silikon zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką.Jest higieniczny i szybki. Jego przewagą nad innymi tego typu akcesoriami jest możliwość regulacji siły ssania. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów czy użycia baterii.


Właściwości

Aspirator do nosa Canpol to produkt opracowany z myślą o łagodzeniu objawów kataru u dzieci poniżej 3. roku życia. Produkt pozwala szybko i bezboleśnie usunąć nadmiar wydzieliny zgromadzonej w przewodzie nosowym. Aspirator do nosa Canpol jest łatwy w użyciu i nie wymaga stosowania baterii. Kształt końcówki wyrobu dostosowano do wielkości noska dziecka.  

Katar u niemowlaka znacznie różni się od kataru u dorosłego. Kilkunastomiesięczne dziecko nie jest w stanie samo wydmuchać nosa, a problemy z oddychaniem często stają się przyczyną jego rozdrażnienia i powodują wzmożoną płaczliwość. Brak możliwości oczyszczenia przewodu nosowego może utrudniać jedzenie i sen malucha. Ponadto zgromadzona wydzielina często przyczynia się do rozwoju kaszlu, infekcji ucha czy nawet zapalenia oskrzeli. Aby uniknąć powikłań kataru, warto systematycznie oczyszczać nos maluszka z zalegającego śluzu, np. za pomocą produktu Aspirator do nosa Canpol, co pozwoli przywrócić komfort oddychania i przyspieszy proces zdrowienia. 

Aspirator do nosa Canpol wykonano z miękkiego silikonu, co niweluje ryzyko uszkodzenia delikatnej śluzówki dziecka podczas stosowania. Produkt można myć w zmywarce. Skład wyrobu Aspirator do nosa Canpol jest wolny od bisfenolu A (BPA). Związek ten zaliczają się do grupy fenoli i jest wykorzystywany przy produkcji polimerowych tworzyw sztucznych. Obecnie coraz częściej wskazuje się na jego negatywny wpływ na działanie układu nerwowego i hormonalnego.  

Jak używać aspirator do nosa Canpol? 

Przed zastosowaniem produktu Aspirator do nosa Canpol ułóż dziecko na pleckach w dowolnie wybranym miejscu. Jeśli wydzielina jest zbyt gęsta lub sucha, przed użyciem wyrobu przepłucz nos malucha solą fizjologiczną. Później delikatnie odchyl główkę dziecka do tyłu i umieść końcówkę aspiratora w jego nosku. Plastikowy ustnik włóż do ust i delikatnie wciągaj powietrze. Wytworzone ciśnienie zassie zgromadzoną w nosie wydzielinę do końcówki produktu Aspirator do nosa Canpol. Po użyciu umyj i osusz. Nie gotuj i nie dezynfekuj.  


Przeznaczenie

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

Dystrybutor

CANPOL SP. Z O.O.

Producent

Canpol Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.