Canpol babies

  (205)

Canpol jest przodującym producentem asortymentu dziecięcego, zwłaszcza zabawek, smoczków i śliniaczków. Firma dostarcza również sprzęty niezbędne podczas początkowej fazy rozwoju maluchów. Canpol zajmuje się produkcją laktatorów, aspiratorów oraz wkładek laktacyjnych.

Sortuj według

Laktator Canpol - rodzaje produktów

Laktatory marki Canpol występują w dwóch postaciach: elektrycznej oraz ręcznej. Laktator elektryczny Canpol pozwala bez trudu odciągnąć pokarm z piersi matki. Charakteryzują go poręczne wymiary i ergonomiczny kształt. Jednak aspekt wizualny nie stanowi jedynej zalety tego produktu marki Canpol. Laktator elektryczny pozwala wyregulować rodzaj ssania. Dostępne są trzy stopnie takiej regulacji - każdy jest dostosowany odpowiednio do sposobu faktycznie reprezentowanego przez niemowlęta. Możesz także wybrać siłę ssania, jeżeli poczujesz, że dane ustawienie jest zbyt mocne lub zbyt delikatne.

Laktator elektryczny Canpol wyposażono w nakładkę masującą wykonaną z silikonu, która pobudza pokarm do wypływania. Urządzenie nie jest skomplikowane w obsłudze, zapewnia chwilę odpoczynku, a przy tym cicho pracuje. Możesz skorzystać z niego nie tylko w domu, ale także w podróży dzięki alternatywnej opcji zasilania bateryjnego.

Laktator ręczny Canpol jest również wygodną opcją. Ma poręczny uchwyt oraz odpowiednio wyprofilowany lejek, by mógł dobrze przylegać do piersi. Ręczny laktator Canpol jest nieskomplikowany w obsłudze, nieuciążliwy podczas operowania tym urządzeniem, a ponadto wyposażony w podstawkę stabilizującą, która pozwoli Ci maksymalnie ułatwić zabieg odciągania pokarmu. Jeżeli chodzi o silikonową nakładkę masującą, także ręczny wariant laktatora dostarczy Ci to udogodnienie.

Butelka Canpol dla niemowląt

Wśród bogatego asortymentu marki Canpol znajdziesz również butelki dla dzieci i niemowląt. Każda butelka Canpol stanowi gwarancję bezpieczeństwa użytkowania ze względu na przemyślane formy oraz starannie dobrane materiały, stale poddawane ścisłym kontrolom. Dostępne są warianty szklane oraz plastikowe - te wykonane ze szkła nie powinny napawać Cię obawami, ponieważ do ich produkcji został wykorzystany surowiec borokrzemowy, nietłukący się przy działaniu wysokich temperatur. Ich plastikowe odpowiedniki nie zawierają szkodliwego bisfenolu A. Oprócz standardowych wariantów akcesoriów w ramach serii Canpol Babies dostępne są również butelki antykolkowe, samosterylizujące oraz wyposażone w czujnik ciepła.

Produkty Canpol dla dziecka i matki

Innym sprzętem nierzadko niezbędnym podczas codziennego życia z małym dzieckiem jest sterylizator. Canpol proponuje elektryczne rozwiązanie wykorzystujące do sterylizacji parę wodną. Charakteryzuje się szybkim i skutecznym działaniem, a ponadto może wysterylizować kilka butelek jednocześnie.

Warto zwrócić uwagę także na opracowany przez markę Canpol aspirator do nosa. Przeznaczony jest on dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. W tym wieku dziecko nie jest jeszcze zdolne do samodzielnego oczyszczenia noska z zalegającej w nim wydzieliny. Można usunąć ją właśnie z pomocą aspiratora. Pamiętaj, by czynność tę powtarzać regularnie - niestarannie czyszczony nosek lub brak jego higieny to elementy, które mogą prowadzić do poważnych powikłań. Aspirator Canopl wyposażony jest w miękką końcówkę, dzięki której nosek nie ulega podrażnieniu.

W ramach linii Canpol Babies oprócz butelek oferowane są również smoczki. Występują one w różnych kształtach i wielkościach. Do ciekawych propozycji zalicza się m.in. zaprojektowany przez Canpol smoczek anatomiczny albo symetryczny wykonany z silikonu. Seria produktów Canpol Babies obejmuje również kubeczki, szczoteczki do zębów, maty kąpielowe, miseczki, termometry kąpielowe, grzechotki, gryzaki czy przybory kosmetyczne dla niemowląt. Produkty Canpol mają przystępną cenę, dlatego kompletowanie wyprawki dla malucha nie wiąże się z dużymi wydatkami.

Jeżeli jesteś po okresie ciąży, zwróć uwagę także na asortyment taki jak:

Dzięki wymienionym akcesoriom łatwiej uporasz się z dolegliwościami takimi jak upławy. Wspomniane produkty higieniczne są chłonne, pomagają utrzymać higienę, pozwalają skórze oddychać i jednocześnie zatrzymują nieprzyjemne zapachy. Sprawdź, jakie artykuły dla mam i dzieci od marki Canpol znajdziesz w portfolio producenta!