Auditon, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

Suplement diety z ekstraktem z miłorzębu japońskiego i witaminami B.

Dostępny
21,02

O produkcie: Auditon, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

100014754

Opis

Auditon to suplement diety zawierający ekstrakt z miłorzębu japońskiego, nasion gryki, witaminy B12, B6, B2, B1, melatoninę i magnez.

Właściwości

Auditon to produkt, w którym znajdują się składniki aktywne wspierające dostarczanie substancji budulcowych i odżywczych do komórek nerwowych. Tak jak niektóre suplementy na układ nerwowy preparat ten zawiera kompleks witamin z grupy B. Jego formułę uzupełniono naturalnymi ekstraktami, magnezem i melatoniną.

  • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego wspomaga przepływ krwi w organizmie oraz pomaga przeciwdziałać zakrzepom. Wspiera dopływ tlenu oraz substancji odżywczych do komórek i działanie układu nerwowego. Ten ekstrakt pomaga usprawnić krążenie mózgowe. Wspomaga również ochronę osłonek mielinowych komórek nerwowych.
  • Ekstrakt z nasion gryki pomaga obniżyć poziom cholesterolu LDL we krwi. Wspiera leczenie miażdżycy, wspomaga działanie układu pokarmowego i uszczelnienie nasion włosowatych.
  • Magnez wspiera profilaktykę arytmii i zawału serca, nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej. Pomaga wzmocnić układ odpornościowy oraz wspomaga działanie układu sercowo-naczyniowego. Ten pierwiastek wspiera także funkcjonowanie układu nerwowego, pamięć i koncentrację. Magnez pomaga utrzymać równowagę elektrolitową w organizmie, ograniczyć jego reakcję na stres i zmniejszyć pobudliwość komórek nerwowych.
  • Melatonina wspomaga proces zasypiania, działanie układu nerwowego i ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami.
  • Witamina B6 i witamina B12 wspomagają pracę układu nerwowego oraz produkcję krwinek czerwonych.

Jak dawkować Auditon?

Dzienna porcja Auditon zalecana do spożycia to 1 tabletka.

Kiedy brać Auditon?

Ten suplement diety można stosować, chcąc wesprzeć słuch, krążenie, działanie układu nerwowego.

Czy stosowanie Auditon w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie zaleca się stosowanie tego produktu w ciąży i podczas karmienia piersią.

Z czym nie łączyć Auditon?

Przyjmując leki przeciwzakrzepowe lub hamujące agregację płytek, przed rozpoczęciem stosowania Audition należy skonsultować się z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Auditon?

Nie należy stosować tego produktu w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek jego składnik.

Jak działa Auditon?

W tym suplemencie znajdują się ekstrakty roślinne, które wspomagają pracę układu krwionośnego i oraz usprawnienie przepływu krwi. Tak jak niektóre inne preparaty wspierające układ nerwowy zawiera on magnez pomagający również utrzymać równowagę elektrolitową. Formułę tego produktu uzupełniają melatonina wspomagająca proces zasypiania i witaminy z grupy B, które wspierają produkcję czerwonych krwinek.


Tabela

Składniki w dziennej porcji 1 tabletka RWS%
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 80 mg
Ekstrakt z nasion gryki 200 mg
Witamina B12 3 mcg 120 %
Witamina B6 3 mg 214,3 %
Witamina B2 1,4 mg 100 %
Witamina B1 2 mg 181,8 %
Melatonina 1 mg
Tlenek magnezu, w tym: Magnez 100 mg 26,6 %

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Ekstrakt z nasion gryki (Fapogyrum Mill), tlenek magnezu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba), substancja wypełniająca: skrobia ziemniaczana, nośnik: sól sodowa karboksymentylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, nośnik: alkohol poliwinylowy, substancja przeciwzbrylająca: talk, chlorowodorek pirydoksyny, nośnik: glikol polietylenowy, cyjanocobalamina, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, barwnik: dwutlenek tytanu, melatonina, nośnik: monooleinian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 80), barwniki: karminy, błękit brylantynowy FCF.

Jak stosować

Kapsułkę popić odpowiednią ilością wody. Przyjmować wieczorem, przed snem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Suplement diety wskazany do stosowania w profilaktyce niedosłuchu i pojawiających się szumów usznych. Preparat przeznaczony jest dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie narządu słuchu.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Waga

Masa netto 21 g. Opakowanie zawiera 30 tabletek powlekanych.

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.