Aura Herbals, Colostrum Extrakt 100%, suplement diety, czysta siara bydlęca, 125 ml

Dostępny
73,71
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016425

Właściwości

100% czysta siara bydlęca wytwarzana na zimno
pozyskana z kontrolowanych hodowli
nie zawiera antybiotyków
odtłuszczona, bezkazeinowa, mikrofiltrowana, sterylizowana
bez konserwantów – wyprodukowana zgodnie z zasadą Clean Label
Produkt przebadany w niezależnej jednostce J.S. Hamilton. Badanie potwierdziło brak zanieczyszczeń mikrobiologicznych.Preparat wyproduktowany w zakładzie produkcyjnym Aura Herbals - wszystkie procesy odbywają się zgodnie z procedurami HACCP oraz GMP/GHP.

Tabela

Składniki aktywne 2 łyżeczki 4 łyżeczki
Siara bydlęca 10 ml 20 ml

Skład

Składniki: 100% czysta siara bydlęca (zawiera laktozę)

Jak stosować

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Odmierzyć 2-4 łyżeczki i spożyć bezpośrednio lub dodać do wody, soku lub innego chłodnego płynu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-4 łyżeczki (10-20 ml). Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.
Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Nie zamrażaj. Po otwarciu przechowuj w temperaturze poniżej 7°C.Suplement diety przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Objętość netto: 125 ml

Producent

AURA HERBALS SP Z O.O.
ul. Grunwaldzka 49/2
81-754 Sopot

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.